اخبار باشگاه

1 • 2 • 3 • 4

مشروح خبرها

تسلیت باشگاه پاسارگاد به خانواده دوستدار(بالای صفحه)

یوسف دوستدار بازیکن نوجوانان باشگاه پاسارگاد سرعین در غم از دست دادن پدر بزرگوار خود آقای اصغر دوستدار به سوگ نشسته است. مرحوم اصغر دوستدار از روزنامه نگاران پیشکسوت استان اردبیل سالهای زیادی را در خدمت مطبوعات و ورزش استان بوده است.باشگاه فرهنگی ورزشی پاسارگاد سرعین مصیبت وارده به خانواده محترم دوستدار را تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان آزوی صبر و سلامتی می نماید.

پاسارگاد مقابل آلنی حاضر نشد(بالای صفحه)

به دلیل ناهماهنگی و بی برنامگی هیئت فوتبال استان در برگزاری مسابقات لیگ برتر استان ،تیم فوتبال بزرگسالان پاسارگاد نتوانست در دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر مقابل تیم کشاورزی آلنی حاضر شود. از آنجایی که طبق هماهنگی و برنامه های اعلام شده و همچنین برگزاری کلیه مسابقات لیگ برتر بزرگسالان(بغیر از چند بازی معوقه) در روزهای جمعه پاسارگاد برنامه خود را برای مسابقه مقابل آلنی مشکین شهر برای روز جمعه 11تیر ماه تنظیم کرده بود متاسفانه در کمال ناباوری در ساعات پایانی روز دوشنبه7 تیر ماه از طرف هیئت فوتبال با مدیر عامل باشگاه تماس گرفته شده و اعلام شد که پاسارگاد باید روز چهارشنبه و کمتر از 48 ساعت دیگر باید به مصاف آلنی مشکین شهر برود. و باشگاه پاسارگاد در جهت اعتراض به این تصمیم در مقابل تیم مذکور حاضر نشده و شکواییه ای به ریاست هیئت فوتبال و کمیته انظباطی مبنی بر برگزاری مسابقه شده است.

چند خبر از تیم فوتبال نوجوانان(بالای صفحه)

اردوی یک روزه ساحل گیسوم
 28خرداد تیم فوتبال نوجوانان باشگاه برای برگزاری اردوی تفریحی عازم ساحل گیسوم شدند این اردو با حضور20نفر از بازیکنان و عوامل باشگاه جهت بالا بردن روحیه بازیکنان و همچنین ارج نهادن به زحمات بازیکنان پرتلاش و با انظباط باشگاه برگزار شد.
ادامه مسابقات دوستانه و تدارکاتی

در ادامه برگزاری مسابقات دوستانه و تدارکاتی ،این بار نوجوانان پاسارگاد توانستند تیم گسترش اردبیل را با نتیجه4 بر صفر شکست داده و روند شکست ناپذیری خود را ادامه دهند
جدی شدن تمرینات بعد از پایان امتحانات و تعطیلی مدارس
 تمرین روزچهارشنبه2 تیر ماه با جدیت ادامه یافت در تمرین امروز که از ساعت 16 در ورزشگاه و زمین چمن شهرستان نمین برگزار شد ایتدا بازیکنان زیر نظر رحیم معصومی با دویدن بدور زمین و انجام حرکات کششی به گرم کردن پرداختند و بعد از آن بازیکنان در قالب گروههای4 نفره زیر نظر حسین شیخی به تایم گیری دوی1200 متر اقدام نمودند که در این قسمت یوسف سیدی از همه بازیکنان آماده تر نشان میداد . در پایان بازیکنان در قالب دو تیم نارنجی و سفید به مسابقه درون تیمی پرداختند که در پایان تیم نارنجی با نتیجه 2بر 1 تیم سفید را شکست داد.پایان بخش تمرینات امروز انجام حرکات کششی و سرد کردن زیر نظررحیم معصومی بود.ضمن اینکه بعد از پایان تمرینات شیرینی نامزدی حسین شیخی مربی نوجوانان پخش شد.

گزارش و حواشی بازی با ابوذر(بالای صفحه)

عصر روز جمعه21 خرداد هشتاد و نه یک مسابقه معوقه در زمین چمن شرکت کشت و صنعت مغان بین تیمهای پاسارگاد سرعین و ابوذر پارس آباد برگزار شد. این بازی به میزبانی قرمز پوشان ابوذر برگزار شد . و در پایان تیم میزبان توانست با سه گل پاسارگاد سرعین را با شکست بدرقه نماید. در بازی امروز داور به رامین پور امان مدافع چپ پای پاسارگاد کارد زرد نشان داد ضمن اینکه گلهای ابوذردر دقایق85.55و95 به ثمر رسید.یکی از گلهای دریافتی را بهنام حاتمی به اشباه وارد دروازه خودر کرد.
بازیکنان:
ایلیاد جعفری . بهنام حاتمی . محمود نصرتی . رامین پورامان . تورج همرنگ . علیرضا لطفی آذر . خیام جهانی . هاشم منصف . طاهرپروش . خلیل راهرو . محمدسلملیان

اعضاء جدید هیئت مدیره پاسارگاد معرفی شدند(بالای صفحه)

با توجه به آغاز سال دوم فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی پاسارگاد سرعین و با توجه به کسب تجربیات ارزشمند در این مدت کوتاه ،اعضاء جدید هیئت مدیره باشگاه معرفی شدند که به ترتیب آقای علی واحد فرماندار سرعین٬عزیز گنجگاهی پیشکسوت موفق فوتبال اردبیل٬مهندس مهدی هدایت شهردار سابق سرعین و معاون عمرانی فرمانداری اردبیل و آقای اکبر عبدلی ریاست تربیت بدنی شهرستان سرعین به مدت دو سال به عنوان اعضای هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پاسارگاد سرعین انتخاب شدند.جلسه معارفه بعد از بازگشت حاج علی واحد از سفر خانه خدا برگزار خواهد شد.
بعد از بازگشت حاج علی واحد از سفر خانه خدا جلسه هماهنگی هیئت مدیره و کادرفنی تمام رده ها برگزار خواهد شد

بهروز ایرانی سرمربی جوانان پاسارگاد شد(بالای صفحه)

پس از رایزنی ها و مذاکرات متعدد با چندین گزینه برای تصدی پست سرمربیگری تیم فوتبال جوانان پاسارگاد سرعین٬ سرانجام آقای بهروز ایرانی از طرف مدیر عامل باشگاه به این سمت منصوب شد. قرار داد این مربی با باشگاه دوساله بوده و عصر روز چهارشنبه پنجم خرداد در هیئت فوتبال استان اردبیل به ثبت رسید. بهروز ایرانی مربیگری در تیم های ذوب آهن و شهرداری اردبیل را در کارنامه خود دارد.
 متن حکم مدیر عامل پاسارگاد به این شرح میباشد.
 مردان بزرگ اراده دارند و مردان کوچک آرزو
جناب آقای بهروز ایرانی
 با سلام و احترام
با عنايت به سوابق ارزشمندتان در مسئوليت هاي ورزشی كه مايه اثربخشي حوزه هاي ورزشی استان بوده است، بدينوسيله جنابعالي را به عنوان «سرمربی تیم فوتبال جوانان پاسارگاد سرعین» منصوب مي نمايم.
 اطمينان دارم حضور شما در اين مسئوليت خطير مي تواند مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی پاسارگاد سرعین را در دستيابي به اهداف خود مدد نمايد.
از خداوند متعال توفيقات روزافزونتان را مسئلت دارم.»
 محمد مینائی
مالک و مدیر عامل

پاسارگادسرعین تیپ40ارتش سراب را شکست داد(بالای صفحه)

عصر امروزچهارم خرداد پاسارگاد سرعین دریک بازی دوستانه میزبان تیم تیپ40پیاده ارتش سراب بود .این بازی که از ساعت18:30آغاز شد در پایان با نتیجه4 بر 2 به نفع پاسارگاد سرعین به پایان رسید. گلهای پاسارگاد را قیام حسین زاده ،خیام جهانی و بهرام پالیزبان(2گل) به ثمر رساندند.در بازی امروزنیز همانند بازی در مقابل آلوارس اردبیل، بهرام پالیزبان دافع پاسارگاد در پست مهاجم وارد زمین شد و توانست دو گل زیبا را وارد دروازه حریف نماید.تیم تیپ40 ارتش سراب خود را برای شرکت در مسابقات ارتش ایران آماده میکند.
 بازیکنان:
ماهان اصغری . بهنام حاتمی . تورج همرنگ . خلیل راهرو . خیام جهانی . بهرام پالیزبان . علیرضا لطفی آذر . محمد سلملیان . قیام حسین زاده . طاهر پروش . مهدی سلیمانی

شکست ذوب آهن مدعی از نوجوانان پاسارگاد(بالای صفحه)

بعد از ظهر روز دوشنبه سوم خرداد نوجوانان پاسارگاد سرعین در یک بازی دوستانه و تدارکاتی میهمان تیم نوجوانان ذوب آهن اردبیل بودند.این بازی که از ساعت16:30 آغاز شد در پایان با نتیجه3بر 2 به نفع نوجوانان پاسارگاد سرعین به پایان رسید.گلهای پاسارگاد را امیر حسین چلیپایی و محسن نریمانی(2گل) به ثمر رساندند. همچنین در هنگام مسابقه رحیم معصومی مربی دروازبانان پاسارگاد در پشت دروازه به کار با دروازبانان و سایر بازیکنان ذخیره تیم پرداخت.

تساوی مقابل آلوارس اردبیل(بالای صفحه)

ديدار هفته هفدهم سوپر لیگ استان اردبیل از ساعت 15:15روز جمعه سی و یکم اردیبهشت در ورزشگاه بسیت هزار نفری علی دائی برگزار شد.
خیام جهانی در دقيقه 55 و بهرام پالیزبان در دقيقه 60 گل‌‌هاي پاسارگاد را به ثمر رساندند .گلهای آلوارس اردبیل نیز در دقایق43و75 مسابقه وارد دروازه شد.
داور مسابقه به محمود نصرتی ، تورج همرنگ و هاشم منصف از پاسارگاد کارت زرد نشان داد.سیروس مردوار که در اکثر مسابقات بعنوان بازیکن فیکس حضور داشت در این بازی بعلت قرار نگرفتن در ترکیب اصلی به نشانه قهر و اعتراض ورزشگاه را ترک کرد .که این عمل باعث اخراج مردوار از پاسارگاد توسط محمد مینائی شد.
پاسارگادبا اين تساوی 23 امتيازي شد و در رده پنجم جدول باقی ماند و آلوارس اردبیل هم با کسب یک امتیازاین بازی 38 امتیازی شده و همچنان با اختلاف امتیاز زیاد نسبت به دیگر مدعیان در صدر جدول باقی ماند .
بازیکنان:
 ماهان اصغری – بهنام حاتمی – ابراهیم امانی – هاشم منصف – طاهرپروش (محمدسلملیان85)تورج همرنگ – خلیل راهرو – محمود نصرتی (وحید نجفی50)خیام جهانی – بهرام پالیزبان

شکست سنگین پاسارگاد از امید خلخال(بالای صفحه)

تيم پاسارگاد سرعین عصرجمعه24 اردیبهشتماه درهفته شانزدهم رقابت هاي فوتبال لیگ برتر باشگاه هاي استان اردبیل مقابل تيم امید خلخال تن به شکست سنگيني داد.
 ﺑﺎﺯﻯ ﺩﻭچهره ‫ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺩﺍﺷﺖ. پاسارگاد ﺑﻪ ﮔﻮﻧﻪﺍﻯ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﺮﺩ‬ که انگار ﺑﺎﺯﻯ ﺍﺻلن ﺑﻪ ﻧﻴﻤﻪ ﺩﻭﻡ ﻫﻢ نخواهد کشید.ابتدا خطای مدافع خلخال بر روی مهدی سلیمانی باعث شد که داور یک پنالتی به نفع پاسارگاد بگیرد و این پنالتی را سیروس مردوار در دقیقه13 بازی تبدیل به گل کرد و بعد از آن مهدی سلیمانی در دقیقه 29 توانست دومین گل پاسارگاد را به ثمر رسانده و پاسارگاد را دو بر صفر از حریف جلو بیاندازد. این در حالی بود که تا دقایق پایانی نیمه اول توپ و میدان به طور کامل در اختیار آبی پوشان پاسارگاد بود و حتی این تیم میتوانست بر تعداد گلهای خود نیز بیافزاید. ولی آبی پوشان پاسارگاد نتوانستند این برتری را با خود به رختکن ببرند چرا که در دقیقه43 بازی اشتباه ماهان اصغری در دفع توپ باعث شد که مهاجم امید خلخال از موقعیت بوجود آمده استفاده کرده و اولین گل تیمش را به ثمر برساند.و در دقیقه 2+45 بازیکن امید خلخال با شوتی سرکش بازی را به تساوی رساند.
خودکشی احمد محمدزاده
در نیمه دوم احمد محمد زاده در اقدامی عجیب با تعویض محمد سلملیان هافبک تیمش با رحیم استواری دروازبان نا آماده و که حدود سه ماه از میادین بدور بود . نبض بازی را بدست حریف سپرد .با تعویض محمد سلملیان ٬ماهان اصغری که در نیمه اول درون دروازه بود برای اولین بار در عمر فوتبالیش بعنوان مهاجم وارد بازی شد! با شروع نیمه مربیان توپ و میدان بصورت کامل در اختیار تیم حریف قرار گرفت٬ از هم پاشیدگی نظم تیمی و تزلزل تاکتیکی از یک طرف و نا آماده بودن رحیم استواری تازه به فوتبال برگشته از طرف دیگر باعث شده که بازیکنان خلخال با تمام قوا بر روی دروازه پاسارگاد هجوم بیاورند .و چهار گل دیگر را وارد دروازه پاسارگاد نموده و سنگین ترین شکست فصل را بر پاسارگاد تحمیل نمایند.با این شکست پاسارگاد برای اولین بار به رتبه پایین تر از چهارم جدول سقوط کرد.
در بازی امروز داور به بهنام حاتمی . محمود نصرتی . سیروس مردوار و مهدی سلیمانی کارت زرد نشان داد.
بازیکنان:
ماهان اصغری . بهرام پالیزبان . بهنام حاتمی .اباسط ادیب . محمود نصرتی . محمد سلملیان(رحیم استواری) سیروس مردوار(خیام جهانی) خلیل راهرو . تورج همرنگ . ابراهیم امانی . مهدی سلیمانی

ثبت قراداد اکبر عباسی در هیئت فوتبال(بالای صفحه)

اکبر عباسی سرمربی نوجوانان پاسارگاد سرعین عصر امروز قرارداد خود را به مدت دوسال در هیئت فوتبال استان اردبیل به ثبت رساند. در قرار داد آقای عباسی بندی وجود دارد که در پایان مدت قرارداد اولویت اول باشگاه با تمدید قرارداد ذکر شد است.
 همچنین امروز حسین شیخی بعنوان مربی و دستیار اول اکبر عباسی و پرویز آفتابی بعنوان سرپرست و مدیر فنی تیم های پایه با حضور در هیئت فوتبال قرار داد دو ساله خود را با باشگاه پاسارگاد سرعین به ثبت رساندند. بنا به این گزارش شش نفر از بازیکنان تیم های نونهالان و نوجوانان نیز با حضور در هیئت فوتبال قرارداد های خود را با باشگاه منعقد نمودند .هفته پیش هم هفت نفر از بازیکنان نوجوان قرارداد خود را به ثبت رسانده بودند.قراداد همه بازیکنان دوساله بسته شده است.
 قرارداد مربیان و بازیکنان در حالی امروز به ثبت رسمی رسید که تمرینات نوجوانان باشگاه زیر نظر اکبر عباسی و حسین شیخی از 16 فروردین آغاز شده است .پس از تکمیل و بسته شدن تیم اسامی بازیکنان نوجوان و نونهال از طریق همین سایت به اطلاع خواهد رسد.

شکست پاسارگاد �� تیم قعر جدولی گلشهر (بالای صفحه)

دیدار تیم های پاسارگاد سرعین و گلشهر نمین جمعه 17 اردیبهشت از ساعت 16:15 به میزبانی پاسارگاددر ورزشگاه علی دائی برگزار شد. گلشهر نمین در انتهای جدول لیگ برتر استان قراردارد و برای بقا در لیگ برتر نیازمند کسب امتیاز از این بازی بود و پاسارگاد نیز برای صعود به رده بالای جدول نیازبه سه امتیاز این بازی داشت . حملات اندک پاسارگاد و استفاده از ضد حملات توسط گلشهری ها نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میهمان به پایان رساند.
 با آغاز نیمه دوم آبی پوشان پاسارگاد بدتر از نیمه اول در بازی ظاهر شدند و در نتیجه گلشهر نمین با زدن دو گل دیگر در دقایق 47 و54 تعداد گلهای خود را به عدد سه رساند. تک گل پاسارگاد را نیز وحید نجفی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. ضمن اینکه خلیل راهرو کاپیتان تیم یک ضربه پنالتی را با بی دقتی از دست داد.
 قضاوت این مسابقه بر عهده یوسف قهاری بود. وی از پاسارگاد به سیروس مردوار و وحید نجفی کارت زرد نشان داد.
 اسامی بازیکنان پاسارگاد: ماهان اصغری . بهرام پالیزبان . بهنام حاتمی . طاهر پروش . وحید نجفی . خلیل راهرو .محمد سلملیان (خیام جهانی60)سیروس مردوار . ابراهیم حاتمی . تورج همرنگ . محمود نصرتی
 سرمربی: احمد محمدزاده

قطع همکاری با مصطفی سلطانی(بالای صفحه)

بـــــــــه دلیل مسایل پیش آمده و دور از انتظار٬ باشگاه فرهنگی ورزشی پاسارگادسرعین ادامه همکاری با مصطفی سلطانی را به صلاح باشگاه ندانسته و تصمیم به پایان همکاری با ایشان گرفت. مدیر عامل باشگاه گفت:همکاری ما با مصطفی سلطانی كاملن دوستانه قطع شده و هرگز از لفظ بركناري استفاده نخواهیم کرد در ضمن از ایشان به خاطر زحماتی که در این مدت کوتاه برای این باشگاه کشیدند کمال تشکر و قدردانی را مینماییم و امیدواریم که آینده ای سر شار از موفقیت و سربلندی در انتظار ایشان باشد.
 مصطفی سلطانی چندی پیش به عنوان سرمربی جوانان پاسارگاد سرعین انتخاب شده بود ودر این مدت نتوانست انتظارات این باشگاه را بر آورده کند.
باشگاه پاسارگاد مذاکره با سایر گزینه ها را برای سرمربیگری در تیم جوانان آغاز کرده است

تساوی در اولین بازی رسمی سال89(بالای صفحه)

تيم فوتبال پاسارگاد سرعین با تساوي يك بر يك برابر قارتال قعر نشین به مکان چهارم جدول لیگ برتر استان چسبید. ديدار قارتال ساوالان اردبیل و پاسارگاد سرعین از ساعت 16:25 روز 27 فروردین (چهارشنبه) آغاز شد و با نتيجه يك بر يك به پايان رسيد. مهدی شجاعی در دقيقه 24 گل قارتال را به ثمر رساند و بهرام پالیزبان در دقيقه 72گل پاسارگاد را زد. پاسارگاد با اين تساوي 19 امتيازي شد و در رده چهارم جدول باقي ماند. قارتال نيز با 11 امتياز همچنان در قعر جدول قرار دارد.در بازی امروز فرشاد توحیدی بدلیل مصدومیت در دقیقه 25 مجبور به ترک زمین شد.امروزتورج همرنگ و رامین پور امان از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.ضمن اینکه مهاجمان پاسارگاد بارها و به دفعات موقعیت های مسلم گلزنی را با بی دقتی از دست دادند. در بازی امروز بازیکنان زیر به میدان رفتند. ماهان اصغری – بهنام حاتمی – فرشاد توحیدی (هاشم منصف25) تورج همرنگ – محمد سلملیان (رامین پورامان45) خیام جهانی – خلیل راهرو – وحید نجفی – علی لطفی آذر – سیروس مردوار

تست فوتبال و جذب بازیکن(بالای صفحه)

باشگاه فرهنگي ورزشی پاسارگاد سرعین زير نظر مربيان مجرب(AFC) در نظر دارد جهت شرکت در مسابقات فوتبال لیگ برتر استان اردبیل و با هدف صعود به مسابقات کشوری ،در رده های سنی نوجوانان ٬جوانان واميد از تمامي نقاط استان پس از تست فنی رایگان بازيکن جذب نماید.
شرایط سنی:
11/10/74 به بالا رده سنی نوجوانان 11/10/71 به بالا رده سنی جوانان 11/10/69 رده سنی امید علاقمندان می توانند جهت هماهنگی و اطلاع از سایر شرایط با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایند. 09382095872 و 09124275238
• از بازيکناني که سابقه ي باشگاهي دارند تست فني به عمل نمي آيد.
 • محل تمرینات و کلیه امکانات باشگاه در شهرستان اردبیل مستقر می باشد.

اولین تمرین پاسارگاد در سال 1389 (بالای صفحه)

در این تمرین که از ساعت 17:30 روز سه شنبه 10 فروردین و به مدت بیش از 110 دقیقه در استادیوم20 هزار نفری علی دائی برگزار شد، بازیکنان به مرور تاکتیک های گذشته پرداختند .
 شور و نشاط حاکم بر تمرین آبی پوشان و غیبت چند بازیکن بعلت مسافرت های نوروزی از نکات برجسته تمرین امروزپاسارگادبود.
 در تمرین امروز علاوه بر تیم بزرگسالان باشگاه ،تیم های جوانان و نوجوانان نیز هر کدام در گوشه ایی از زمین و زیر نظر مربیان خودبه تمرینات اختصاصی پرداخته و در پایان دو تیم آزاد و جوانان مسابقه دوستانه ای با هم انجام دادند که پایان این مسابقه با نتیجه 2بر 1 به سود جوانان رقم خورد.

مهدی سلیمانی مهاجم پاسارگاد اخراج شد (بالای صفحه)

مهدی سلیمانی مهاجم پاسارگاد بدلیل مسایل حاشیه ای و انضباطی توسط مدیر عامل پاسارگاد اخراج شد.
 مینائی عنوان کرد: از زمان حضور مهدی سلیمانی در تیم٬ این بازیکن بارها با حربه های گوناگون و با سوء استفاده از شرایط موجود در باشگاه بارها و به دفعات باعث فشار آوردن به باشگاه و ایجاد حاشیه در تیم شد که با صلاحدید مربیان تیم تصمیم گرفته شد این بازیکن از باشگاه اخراج شده و با توجه به فرهنگ موجود در باشگاه رضایتنامه این بازیکن نیز همزمان صادر گردد.مدیر عامل باشگاه همچنین افزود:اگر قرار براین باشدکه باشگاه پاسارگادبا اخراج یک یا چند بازیکن دچار افت و یا مشکل شود همان بهتر که این اتفاق هرچه سریعتر رخ دهد تا مربیان تیم برای سالهای بعد با دید بازتر و آگاهانه اقدام به جذب بازیکن نمایند ضمن اینکه منبعد بیشتر سرمایه گذاری باشگاه بر روی جوانان و تیم امید باشگاه كه آينده پاسارگاد سرعین را رقم میزنند خواهد بود، و اگر قرار است پاسارگاد با اخراج چند بازیکن بمیرد همان بهتر که این اتفاق با جوانان و بازیکنان امید رخ دهد و پاسارگاد ایستاده بمیرد. از روزهای آينده نيز بازيكنان تيم اميد در تمرينات تيم شركت خواهند كرد.

انتصابات جدید درباشگاه پاسارگاد سرعین (بالای صفحه)

با حکم محمد مینائی 2 انتصاب جدید در باشگاه پاسارگاد سرعین صورت گرفت .
 1 - مصطفی سید صالحی سرمربی تیم فتبال جوانان پاسارگاد شد. در حکم مدیر عامل باشگاه آمده است: نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند حضرتعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرمربی تیم فوتبال جوانان پاسارگاد منصوب می‌گردید.توجه ویژه داشتن به جوانان و نقش و اهمیت رده های پایه در فوتبال و باشگاه و همچنین آموزش صحیح را در سرلوحه فعالیت خویش قرار داده و با بهره‌مندی از کلیه امکانات موجود، این امر را به سرانجام برسانید.امید است با استعانت از خداوند متعال در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.مصطفی سید صالحی پیش از این سرمربی تیم جوانان متحد اردبیل بود.
 2- اکبر عباسی بعنوان سرمربی تیم فوتبال نوجوانان باشگاه انتخاب شد. در حکم مدیر عامل باشگاه آمده است : نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند حضرتعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرمربی تیم فوتبال نوجوان��ن باش��اه فرهن ��رزشی پاسارگاد سرعین منصوب می‌گردید. امید است با استعان�� از خداوند متعال در پیشبرد اهداف اجرایی باشگاه موفق و مؤید باش. اکبر عباسی در سوابق ورزشی خود بازی در تیم ملی دانشجویان ایران و همچنین مربیگری تیم های مختلف پایه در استان اردبیل را دارد .

شکایت پاسارگاد از تیم گلشهر نمین (بالای صفحه)

باشگاه پاسارگاد سرعین شکایت خود ار تیم گلشهر نمین مبنی بر تخلف این تیم در بازی مقابل پاسارگاد را به کمیته انضباطی هیئت فوتبال ارائه کرد.متن شکایت باشگاه به این شرح میباشد.
 ریاست محترم کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان اردبیل
پس از عرض سلام و تبریک سال نو.احترامن از آنجایی که حق گرفتی است و نه دادنی لازم است به استحضار عالی برساند با توجه به اینکه تیم یگلشهر نمین در تمامی بازیهای خود از یعقوب دهقان بازیکن دوقراردادی (قرارداد با آزادگان) استفاده نموده است و این اتفاق در هفته ششم بازیها در باز بین تیم پاسارگاد سرعین و گلشهر نمین نیز رخ داده است و از آنجایی که قانون برای همه یکسان بوده و خواهد بود و با استناد به اینکه به همین دلیل محرومیت هایی برعلیه تیم گلشهر نمین بر اساس شکایت تیم قارتال ساوالان اعمال و نتیجه بازی سه بر صفر به سود قارتال اعلام و تصویب شده است .خواهشمند است دستور فرمایید به شکایت بحق باشگاه فرهنگی ورزشی پاسارگاد سرعین نیز رسیدگی شده و نتیجه به این باشگاه اعلام شود.با سپاس

برد شیرین مقابل یاران مشکین شهر(بالای صفحه)

آبی پوشان پاسارگاد سرعین جمعه 21 اسفند در هفته دوازدهم از مسابقات لیگ برتر اردبیل در استادیوم بیست هزار نفری علی دائی میزبان تیم یاران مشکین شهر بودنداین بازی که طبق برنامه اعلامی میبایست ازساعت 13:00 آغاز شود بدلیل عدم حضور بموقع نیروی انتظامی و پزشک با 15 دقیقه تاخیر و آنهم بدون حضورآمبولانس برگزار شد و در پایان پاسارگاد سرعین با نتیجه 3 بر 1 به برتری رسید. در بازی امروز بااینکه آبی پوشان سه بار دروازه حریف خود را گشودند چندین فرصت مسلم گلزنی را هم با بدشانسی از دست دادند.تنها گل یاران مشکین با تصمیم اشتباه داوری در دقیقه82 و از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید .گلهای پاسارگاد در دقایق 57و80 و 90به ترتیب توسط خلیل راهرو٬ خیام جهانی و وحید نجفی بثمر رسد. نجیبی داور مسابقه به ابراهیم امانی٬ بهرام پالیزبان٬ وحید نجفی٬ مهدی سلیمانی و خیام جهانی کارت زرد نشان داد و در دقیقه78 محمود نصرتی را با دادن کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج کرد. بازی رفت دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسیده بود که سلطان هاشمی قاضی بازی در اقدامی عجیب گل سالم پاسارگاد را مردود اعلام کرده بود.با توجه به فرارسیدن تعطیلات نوروزی لیگ برتر استان بعد از یکمه وقفه از 20 فروردین از سر گرفته خواهد شد و در اولین بازی سال 89 پاسارگاد میهمان قارتال ساوالان اردبیل خواهد بود.
در مسابقه امروز بازیکنان زیر به میدان رفتند.
 ماهان اصغری . بهنام حاتمی . بهرام پالیزبان . محمود نصرتی . خلیل راهرو . تورج همرنگ . ابراهیم امانی(رامین پور امان90) . خیام جهانی . مهدی سلیمانی(محمد سلملیان85) . سیروس مردوار (علیرضا لطفی آذر70) وحید نجفی

باخت در دقایق آخر مقابل نظام مهندسی(بالای صفحه)

پاسارگاد سرعین در اولین هفته از نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر اردبیل میهمان تیم نظام مهندسی گرمی بود این بازی که از ساعت15:00 روز جمعه14 اسفند ماه در زمین چمن شهرستان گرمی آغاز شد.در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان به پایان رسید. پاسارگاد که بعد از پایان نیم فصل دوم با کناره گیری احمد محمدزاده تمرینات خوبی را در تعطیلات نیم فصل انجام نداده بود و به همین دلیل بازیکنان از نظر فنی و بدنی دچار مشکلات فراوانی بودند.هر چند در بازی امروز بارها مهاجمان و بخصوص خیام جهانی بازیکن جوان و کم تجربه پاسارگاد دچار موقعیتهای صد در صد گلزنی شدند ولی متاسفانه با کم تجربه گی و بی دقتی نتوانستند از موقعیتهای گل خود استفاده نمایند.و تیم نظام مهندسی توانست با به ثمر رساندن تنها موقیت خود پیروز میدان لقب بگیرد.هر چند که ماهان اصغری در دقیقه 40 بازی ضربه پنالتی حریف را مهار کرد.گل نظام مهندسی در دقیقه87 با اشتباه مدافعین پاسارگاد به ثمر رسید.در این مسابقه خلیل راهرو در اولین تجربه کاپیتانی خود دچار مصدومیت شده و نتوانست به بازی ادامه دهد.داور در این بازی به به وحید نجفی (88)و حسن کریم زاده (60 و90)کارت زرد نشان داد ضمن اینکه کریم زاده با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه ااخراج شد. در بازی امروز توکل مردوار که احتمال سرمربیگری او در پاسارگاد وجود دارد به عنوان میهمان در آبی پوشان پاسارگاد را همراهی می کرد.
در مسابقه امروز بازیکنان زیر به میدان رفتند.
 ماهان اصغری . بهنام حاتمی . بهرام پالیزبان . محمود نصرتی . خلیل راهرو (رامین پورامان80) تورج همرنگ(حسن کریم زاده55) ابراهیم امانی . خیام جهانی . مهدی سلیمانی . سیروس مردوار (محمد سلملیان70) وحید نجفی

بازگشت دوباره احمد محمدزاده به تمرینات(بالای صفحه)

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پاسارگاد سرعین بعد از کناره گیری احمد محمدزاده و حواشی بوجود آمده در باشگاه و مذاکرات متعدد با چندین گزینه سرمربیگری سرانجام با رفع سوء تفاهمات بوجود آمده میان باشگاه و محمد زاده ٬ تصمیم به بازگشت دوباره ایشان به عنوان سرمربی به پاسارگاد گرفته شد.
هر چند در هفته ها و روزهای گذشته مذاکرات جدی با چند گزینه به عنوان سرمربی پاسارگاد صورت گرفته بود و چهره هایی از جمله سجاد پارسی و توکل مردوار تا پای امضاء قرارداد نیز رسیده بودند و حتی سجاد پارسی و بعد از آن توکل مردوار در تمرینات باشگاه نیز حضور یافته بودند.ولی بعلت شرایط ویژه حاکم در باشگاه و به نتیجه رسیدن مدیر عامل آبی پوشان مبنی بر اینکه تنها شخصی که میتواند با ابزارهای موجود در باشگاه تیم را از بحران خارج کند شخص احمد محمدزاده خواهد بود.بعد از تماسهای متعدد محمد زاده را مجاب به بازگشت دوباره به جمع آبی پوشان نمود.هر چند که محمد زاده جزء جدایی ناپذیر پاسارگاد بوده و خواهد بود.

سجاد پارسی در آستانه نشستن در نیمکت پاسارگاد(بالای صفحه)

سجاد پارسی در آستانه حضور در راس کادر فنی باشگاه پاسارگاد قرار گرفت. سجاد پارسی از مربیان باسابقه و خوب استان اردبیل روزهای گذشته مذاکراتی را با محمد مینائی مدیرعامل پاسارگاد سرعین داشت که پیش بینی می شود پیش زمینه ای برای حضور او در کادر فنی پاسارگاد بعنوان سرمربی باشد. پارسی در حال حاضر بعنوان مدیر فنی در باشگاه شهرداری اردبیل مشغول فعالیت میباشد. سجاد پارسی دارای مدرک مربی گریB آسیااست.

گزارش و حواشی تمرین پاسارگاد(بالای صفحه)

تمرین دیروز پاسارگاد (2 بهمن) از ساعت15:30 در ورزشگاه علی دائی پیگیری شد. و بازیکنان پس ازپس از ۷ ، ۸ دقیقه دویدن دور زمین، تمرین خود را آغاز کردند بعد از گرم کردن آبی پوشان پاسارگاد در قالب 2 تیم نارنجى و سرمه ایی فوتبال تاکتیکى را پشت سر گذاشتند. بعد از تمرینات بازیکنان بدن‌ها را سرد کردند. در تمرین دیروز به علت قطعی نشدن توافق باشگاه با گزینه های سرمربیگری ، بازیکن بصورت خود جوش و زیر نظر کاپیتان تیم خلیل راهرو تمرین کردند. تمرین امروز با حضور اکثریت بازیکنان در غیاب اباسط ادیب ٬ هاشم منصف ،رامین پورامان ٬ فرشاد توحیدی و ماهان اصغری برگزار شد. تمرین بعدی تیم روز سه شنبه از ساعت 17:30 در استادیوم علی دائی برگزار می‌گردد. به احتمال زیاد پاسارگاد در تمرین سه شنبه خود میزبان یک تیم دسته اولی لیگ اردبیل خواهد بود تا در یک بازی تمرینی بازیکنان خود را محک بزند .پاسارگاد بازی تدارکاتی قبلی خود با تیم رعد اردبیل را با نتیجه 12 بر 2 به سود خود انجام داد.

پایان همکاری با احمد محمدزاده(بالای صفحه)

پس از تجزیه و تحلیل و همچنین نظر سنجی انجام شده و به دليل عدم نتیجه گیری سرمربي تيم پاسارگاد و کسب نتايج نسبتا ضعيف تيم در بازي هاي لیگ برتر استان با استفاء احمد محمدزاده از سرمربيگري تيم پاسارگاد موافقت شد. باشگاه پاسارگاد سرعین ضمن تشكر و قدرداني از زحمات آقاي احمد محمدزاده که در طول مدت مربيگري خود در باشگاه پاسارگاد سرعین بدون کوچکترین چشم داشتی در حد توان در خدمت باشگاه و اهداف آن بود برای این مربی فهیم و دلسوز آرزوی موفقیت می نماید . مدیریت باشگاه در نظر دارد طی مراسمی از زحمات احمد محمدزاده تشکر و قدردانی نمایدتا احمد محمدزاده با حضور درمحل باشگاه ضمن خداحافظی با مسئولان و بازیکنان باشگاه، بصورت رسمی ازجمع آبی پوشان پاسارگاد سرعین جدا شود .درحال حاضرمدیر عامل باشگاه پاسارگاد سرعین رایزنی هایی را با چند گزینه برای جایگزینی محمد زاده و سپردن سکان هدایت تیم آغاز کرده است. که پس از توافقات لازم نتایج از طریق سایت باشگاه اعلام خواهد شد. لازم بذکر است که به زودی سرمربی آینده پاسارگاد معرفی خواهد شد.

ادامه تمرینات آبی پوشان پاسارگاد(بالای صفحه)

تمرینات پاسارگاد پس از تعطیلی دو هفته ای نیم فصل ،یکشنبه25 بهمن از سرگرفته شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه پاسارگادآبی پوشان پس از 20 دقیقه دوید به دور زمین چمن استادیوم علی دائی، تمرینات خود را پی گرفتند.. تیم پاسارگاد عصر امروز در زمین چمن ورزشگاه علی دائی تمرین کرد. نکته قابل توجه در تمرینات امروز، روحیه بالای بازیکنان و انگیزه پیروزی و گلزنی نزد آنان بود. انگیزه های بالا و آمادگی خلیل راهرو ٬مهدی سلیمانی ،خیام جهانی،محمد سلملیان و سایر بازیکنان در این تمرین به چشم می آمد.. پاسارگاد در دیدار آینده خود روزسه شنبه این هفته در ورزشگاه علی دائی و در یک بازی دوستانه میزبان رعد اردبیل است.
شرح تمرین
بازیکنان بعد از دویدن دور زمین و گرم کردن به بازی آقا وسط پرداختند بعد از آن در گوشه ای از زمین بازیکنان فوتبال تحت فشار و تکضرب را در دستور کار خود قرار دادند.مرحله پایانی تمرینات امروز تمرین گلزنی بود که بازیکنان با انگیزه و روحیه بالا این تمرین را انجام دادند بعد از آن بازیکنان با دویدن آرام و حرکات کششی به تمرینات خود پایان دادند.

خی اخبار از باشگاه پاسارگاد(بالای صفحه)

جلسه با بازیکنان
کادر فنی باشگاه پاسارگاد و مدیر عامل جلسه ویژه ای در تاریخ17 بهمن ساعت15 با بازیکنان تشکیل داده و راجع به مشکلات باشگاه در نیم فصل اول با آنها صحبت کردند. در این نشست كه با حضور مسعود کریمی، رئيس هیئت مدیره باشگاه پاسارگاد برگزار شد موارد مختلف و مسائل باشگاه پاسارگاد مورد بررسي قرار گرفت. در این جلسه از بازیکنان و کادر فنی خواسته شد تا باخت های اخیر را فراموش کرده و تمام انرژی و تمرکزشان را برای بازیهای آینده بگذارند. در این جلسه هر یک از بازیکنان نظر خود را در مورد مسایل باشگاه و راههای بهتر شدن در نیم فصل دوم ابراز کردند.همچنین پرشسنامه ایی که از طرف باشگاه برای ارزیابی و نظر سنجی از بازیکنان در مورد برخی مسایل باشگاه تهیه شده بود در اختیار بازیکنان قرار داده شد تا بازیکنان بعد از پر کردن پرسشنامه آن را در اختیار باشگاه قرار دهند.نتیجه این پرسشنامه محرمانه بوده و منتشر نخواهد شد ولی در تصمیم گیریهای باشگاه موثر خواهد بود.
صدور رضایتنامه دو بازیکن
با توجه به درخواست باشگاه شهرداری اردبیل از مدیر عامل باشگاه پاسارگاد مبنی بر احتیاج تیم شهرداری به یاسر رحیمی و مهدی سعدی از بازیکنان باشگاه پاسارگاد ٬پس از مشورت و رایزنی های مختلف کادر فنی و بر اساس اینکه باشگاه به بازیکنان مذکور درآینده نیازی نداشت رضایتنامه ای این بازیکنان صادر شد. این دو بازیکن با باشگاه قرار داد یکساله تا سال بعد داشتند
اعلام حمایت دوباره از احمد محمدزاده بعنوان مربی
محمد مینائی همچنان حامى محمدزاده است. او پس از شکست از آذراب و ذرت کاران طى جلسه اى که با سرمربى پاسارگاد داشت باز هم از حمایت خود حرف زد. لازم بذکر است که با توافق طرفین منبعد احمد محمد زاده بعنوان مدیرفنی بکار خود در باشگاه ادامه خواهد داد و باشگاه در حال توافق و رایزنی برای سپردن هدایت پاسارگاد بدست یک سرمربی دیگر میباشد.احمد محمد زاده بعلت برخی مسایل و همچنین مشکلات شخصی قادر به هدایت پاسارگاد نبوده و خود خواهان پذیرفتن مسئولیتی سبک در باشگاه بودند.
جلسه هيئت‌مديره باشگاه استقلال
نشست هيئت‌مديره باشگاه پاسارگاد 16 بهمن برگزار شد. اعضاي هيئت‌مديره پس از شنيدن گزارش احمد محمدزاده سرمربی سابق در خصوص مسائل موجود پيشنهادهاي لازم را ارائه كردند. در اين جلسه هيئت مديره باشگاه با توجه به مشكلات و موانع موجود تاكيد كردند باشگاه پاسارگاد با بضاعت كنوني و نيروي انساني موجود در نیم فصل دوم لیگ برتر استان اردبیل شركت نمايد. اعضاي هيئت مديره ابراز اميدواري كردند با جذب چند بازیکن و همچنین عقد قرار داد با یک سرمربی بزرگ پاسارگاد بتواند نتايج متناسب با بضاعت خود در اين رقابت‌ها كسب كند.
بازگشت علیرضا علایی و عدم پذیرش استعفای مسعود کریمی
با صحبت های انجام یافته علایی با مدیر عامل پاسارگاد، علیرضا علایی که مدتی بود در تمرینات باشگاه شرکت نمی کرد تصمیم گرفت که از روز یکشنبه هفته آینده در تمرینات با جدیت و انضباط شرکت نماید. همچنین استعفا نامه مسعود کریمی رئیس هیئت مدیره باشگاه از سوی مدیر عامل باشگاه مورد قبول و پذیرش قرار نگرفت.کریمی طی نامه ایی به علت برخی مسائل و حواشی موجود پیرامون خود در خواست کناره گیری از سمت خود را نموده بود.

شکست سنگین پاسارگاد مقابل آذراب بیله سوار(بالای صفحه)

آذراب بیله سوار5 پاسارگاد سرعین1
اين ديدار که در ورزشگاه شهید کلانتری پارس آباد برگزار شد، آذراب توانست با نتيجه 5 بر 1 حريف خود را شکست داده و باعث سقوط پاسارگاد به رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال اردبیل شود . آذراب به دلیل تعمیرات زمین چمن شهرستان بیله سوار از زمین ورزشگاه شهرستان پارس اباد استفاده می کند
شرح بازی
پاسارگاد که براى دور نماندن از کورس و همچنین شکست هفته قبل مقابل ذرت کاران پارس آباد به کسب سه امتیاز در این باز�� نیاز داشت از همان ابتدا، بازى هجومى را در دستور کار خود قرار داد و در مقابل آذراب نیز در دقایق اولیه بازى بیشتر تحت تأثیر بازى حریف قرار گرفته بود .پاسارگاد با وجود ده نفره شدن در دقیقه17حتی تا پایان نیمه نخست نسبت به تیم حریف بازی نسبتا قابل قبولی انجام میداد اما بعد از شروع نیمه دوم باید فت که پاسارگاد با دریافت گل دوم به طور کلی شیرازه تیم از هم پاشید. . اين بازي با توجه به شرايط پاسارگاد در جدول از حساسيت ويژه‌اي برخوردار بود. تک گل پاسارگاد را رامین پورامان در دقیقه80 با یک شوت محکم و راه دور توپ بعد از برخورد با دستان دروازبان حریف به گل تبدیل کرد.
قضاوت این بازی به عهده شامل امدادی بود که به تورج همرنگ٬ فرشاد توحیدی و طاهر پروش کارت زرد داد ضمن اینکه طاهر پروش را در دقیقه17 بازی با دادن کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج کرد.گلهای آذراب به ترتیب در دقای45 . 70 .75 . 77 . 80 وارد دروازه پاسارگاد شد.
بازیکنان:
ماهان اصغری . بهرام پالیزبان . بهنام حاتمی . خیام جهانی . محمد سلملیان . یاسر رحیمی . رامین پورامان . تورج همرنگ . سیروس مردوار(محمود نصرتی50) طاهر پروش . فرشاد توحیدی .

حاشیه های دیدار پاسارگاد و کاغذ سازی مشکین (بالای صفحه)

دیروز 25 دی ماه پاسارگاد سرعین میزبان کاغذ سازی مشکین شهر بود .این بازی با 15 دقیقه تاخیر و از ساعت12:15 دقیقه در استادیوم بیست هزار نفری علی دائی آغاز شد و در پایان با نتیجه4بر 3 به سود پاسارگاد سرعین خاتمه یافت .از نکات قابل توجه بازی دیروز گلزنی خیام جهانی بازیکن تعویضی جوان و خوش آتیه پاسارگاد در دقایق73و82بودضمن اینکه دیگر گلهای پاسارگاد را خلیل راهرو در دقیقه35 از روی نکته پنالتی ووحید نجفی در دقیقه46 به ثمر رسانیدند.
داوری این بازی به عهده آقای نجیبی بود که به بهرام پالیزبان، یاسر رحیمی،وحید نجفی و بهنام حاتمی کارت زرد داد ضمن اینکه بهنام حاتمی در دقیقه71 با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد . دراواخر نیمه اول و بدنبال اخراج بازیکن کاغذ سازی با هجوم بازیکنان و کادر فنی تیم کاغذ سازی مشکین شهر به زمین مسابقه بازی دقایقی دچار وقفه شد گلهای کاغذ سازی مشکین شهر نیز در دقایق13-48 و68 به ثمر رسید. با این سه امتیاز پاسارگاد 15 امتیازی شده و در رده دوم جدول رقابتهای لیگ برتر استان قرار گرفت
در بازی دیروزبازیکنان زیر به میدان رفتند. ماهان اصغری – اباسط ادیب – بهرام پالیزبان – بهنام حاتمی – هاشم منصف (محمد سلملیان50) خلیل راهرو – تورج همرتگ – یاسررحیمی – محمود نصرتی (طاهر پروش49) وحید نجفی – جعفر سلیمانی(خیام جهانی55) سرمربی: احمد محمدزاده

اولین باخت پاسارگاد در لیگ برتر استان(بالای صفحه)

امروز پاسارگاد سرعین در هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر استان اردبیل به مصاف آلوارس اردبیل رفت . ديدار پاسارگاد و آلوارس اردبیل از ساعت 14 در ورزشگاه بیست هزار نفری علی دائی آغاز شد. در حالي كه بازي امروز از سوي دو تيم نسبتا متعادل پيش مي‌رفت .ولی بازیکنان آلوارس در دقایق19 و30 بازی توانستند ازپاسارگاد جلو بافتند
بازی در نیمه دوم متفاوت تر از نیمه اول آغاز شد. این شاگردان محمدزاده بودند که در ابتدای نیمه دوم و در دقیقه 50 توسط مهدی سلیمانی به گل رسیدند اما در ادامه تلاش آبی پوشان برای رهایی از این شکست نتیجه ای در بر نداشت.ضمن اینکه گل سوم را پاسارگاد در دقیقه57 دریافت کرد. و پاسارگاد نتیجه را 3 بریک به حریف واگذار کرد. در بازی امروز داور یک پنالتی را به نفع پاسارگاد نگرفت و به رامین پور امان نیز در دقیقه38 کارت زرد داد تا این بازیکن به علت سه اخطاره شدن بازی بعد در مقابل کاغذ سازی مشکین را از دست بدهد. ضمن اینکه مهدی سلیمانی در دقیقه65 به علت خطای بازیکن آلوارس به شدت مصدوم شده و نتوانست به بازی خود ادامه دهد ومحمد زاده به ناچار خیام جهانی را به زمین فرستاد. پاسارگاد با این باخت 12 امتیازی مانده و در رده سوم جدول و با شش امتیاز اختلاف نسبت به آلوارس صدر نشین باقی ماند
احمد محمدزاده امروز بازیکنان زیر را به میدان فرستاد.
ماهان اصغری . هاشم منصف . اباسط ادیب . بهرام پالیزبان . رامین پورامان (طاهر پروش46)مهدی سلیمانی(خیام جهانی68)حسن کریم زاده (محمود نصرتی)خلیل راهرو . مهدی سعدی . تورج همرنگ . بهنام حاتمی

پاسارگاد در سرزمین عجایب(بالای صفحه)

در این گوشه از ایران عدم حمايت مسئولان استان و حتی شهرستان از پاسارگاد سرعین را نمیتوان عجیب دانست ومدیران یک باشگاه ورزشی در استان اردبیل با همه مشکلاتی که گریبان گیرشان هست بدون ریالی کمک از طرف دولت به کار خود مشغول هستند. مسئولان شهرستان تيم را مانند بازیکنان و کادر فنی حمايت نمي‌كنند. تنها دلخوشی پاسارگاد به صداقت وتعصب کادر فنی و بازیکنانش هست که بدون ذره ای چشم داشت در سرما و گرما همراه تیم خودشان بوده و خواهند بود. ولی آنچه بیشتر ازحمایت نکردن مسئولان ما راآزار میدهد مسائل و رخداهای عجیبی است که حداقل در این چند هفته لیگ ستان رخ داده است. ديداري كه در مشکین شهر مقابل تیم یاران قدوسی برگزار شد و مسئولان مربوطه در قبال رخداد منحصر بفرد آن بازی فقط کله مبارکشان را به علامت تاسف تکان دادند! و یا لغو بازی روز جمعه27 آذر بین آلوارس اردبیل و پاسارگاد سرعین. به علت عدم حضور ناجا و آمبولانس و پزشک که نتیجه ناهماهنگی با شوارای تامین استان و کمیته پزشکی بودو دو تیم که از مدتها قبل با برنامه ریزی و صرف هزینه در میدان مسابقه حاضر شده بودند دست از پا درازتر راهی خانه هایشان شوند. بدیهی است و وظیفه طبیعی این باشگاه است که در صورت تکرار اینگونه حرکتها این باشگاه تنها به تذکر و هشدار اکتفا نکرده و ضمن انصراف از ادامه حضور در لیگ استان از طریق مجاری قانونی نسبت به پیگیری موضوع اقدام نماید. باشگاه پاسارگاد از بابت این بی نظمی و ندانم کاریها متضرر شده است و باید عاملان این عمل مشخص شوند و به عقیده ماکسانی که رفتار نا‌متناسب با محیط ورزش داشته باشند نباید جایگاهی در ورزش استان به آنها سپرد.با این اوصاف باید اردبیل را سرزمین عجایب  فوتبال دانست  ومنتظرنشست.

تمرین پاسارگاد قبل از بازی حساس مقابل آلوار(بالای صفحه)

تمرین دیروز29 آذر ماه پاسارگاد در ورزشگاه علی دایی از ساعت 15:30 شروع شد. در ابتداى این تمرین که در آب و هوای مساعد وخوب آذر ماه انجام شد . تمام بازیکنان 20 دقیقه به گرم کردن پرداختند و سپس زیر نظر مصطفی اعیادی به انجام تمرینات و کارهای تاکتیکی و سانتر از جناحین پرداختند .در تمرینات امروز احمد محمد زاده تمرینات شاگردان و کادر فنی را زیر نظر داشت. در تمرین امروز مصطفی اعیادی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرده و نکاتی را برای آنها گوشزد کرد.همچنین مسعود کریمی با رحیم استواری تنها دروازبان حاضر در تمرین امروز به کارهای اختصاصی پرداخت. در تمرین امروز ابراهیم امانی ٬ایلیاد جعفری٬ تورج همرنگ٬ ماهان اصغری٬ وحید نجفی و فرشاد توحیدی غایب بودند

تیم فوتبال پاسارگاد سرعین در دیدار مقابل امید خلخال طعم پیروزی را چشید.(بالای صفحه)

. دیدار تیم‌های پاسارگاد سرعین و امید خلخال در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر فوتبال استان اردبیل در ورزشگاه بیست هزار نفری علی دائی برگزار شد. تیم فوتبال پاسارگاد سرعین در پایان این مسابقه توانست با نتیجه 2 بر 1 امید خلخال را از پیش رو بردارد.
بهنام حاتمی در دقیقه 55 و محمود نصرتی در دقیقه 67 گل های تیم پاسارگاد را به ثمر رساندند. فرشاد توحیدی در دقیقه 80 از داور کارت زرد دریافت کرد. پاسارگاد با این پیروزی 12 امتیازی شده و جایگاه خود در رتبه دوم جدول را تثبت کرد.
از نکات قابل توجه این مسابقه بازشدن دروازه ماهان اصغری , سنربان پاسارگاد سرعین بعد از 535 دقیقه بود. گل امید خلخال نیز در دقیقه 85 بازی به ثمر رسید.
اسامی بازی کنان : ماهان صغری . هاشم منصف . اباسط ادیب - بهرام پالیزبان - رامین پورامان - خلیل راهرو - مهدی سعدی - بهنام حاتمی (طاهر پرورش 90)- محمود نصرتی - محمد سلیمان(فرشاد توحیدی 60) - تورج همرنگ (خیام جهانی)
سر مربی : هحمد محمد زاده .

تساوی پاسارگاد در هفته ششم (بالای صفحه)

هفته ششم رقابتهاي فوتبال ليگ برتر باشگاه هاي استان اردبیل بعدازظهر روز جمعه در شهر نمین ميان دو تيم پاسارگاد سرعین و گلشهر نمین برگزار شد و در پايان دو تيم به تساوي بدون گل دست يافتند. اين ديدار ساعت14 به قضاوت هاشم افشار در ورزشگاه تختی شهر نمین برگزار شد.
با این تساوی پاسارگاد سرعین صاحب 9 امتیاز شد که به علت تفاضل گل بهتر نسبت به تیم ذرت کاران پارس آباد در رده دوم جدول لیگ برتر استان اردبیل قرار گرفت. در دیدار امروز بازیکنان زیر به ��یدان رفتند.
ماهان اصغری . هاشم منصف . اباسط ادیب . بهرام پالیزبان . رامین پورامان (وحید نجفی85) خلیل راهرو . مهدی سعدی . حسن کریم زاده . طاهر پروش (بهنام حاتمی90) ابراهیم امانی . جعفر سلیمانی.
در این دیدار رامین پور امان و جعفر سلیمانی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند که جعفر سلیمانی با دریافت این کارت سه کارته شده و بازی بعدی با امید خلخال در هفته هفتم را از دست داد.

پاسارگاد سرعین قارتال را شکست داد (بالای صفحه)

ساعت14:15 به مصاف قارتال ساوالان اردبیل رفت 2 تیم پاسارگاد سرعین وقارتال ساوالان در حالی به مصاف هم رفتند که تیم سرعینی برای بهبود جایگاه خود در جدول نیاز به ۳ امتیاز داشت و قارتال اردبیل برای بالا کشیدن خود در جدول در پی پیروزی در این دیدار بود.
نیمه اول این مسابقه در حالی شروع شد که پاسارگاد سرعین از همان لحظات اول با فشار بر حریف بازی را کاملا در اختیار گرفت و پاسارگاد توانست در دقایق30و 35 و 37 و46 به ترتیب توسط طاهر پروش٬ خلیل راهرو٬ مهدی سلیمانی وابراهیم امانی به گل برسد و آبی پوشان در همان نیمه نخست با نتیجه 4 بر صفر خیال خود از بابت کسب 3 امتیاز بازی را راحت کرده و به رختکن بروند .
در نیمه دوم ابتدا در دقایقی اندک قارتال تلاش کرد که گلی وارد دروازه پاسارگاد کند که با تیز هوشی دروازبان و مدافعان پا��ارگاد موفق به این عمل نشد.در نیمه دوم هم در اکثر دقایق توپ و میدان در دست بازیکنان پاسارگاد بود که متاسفانه با بی دقتی بازیکنان نتوانستند از سایر موقعیت های مسلم خود استفاده کنند.
در این بازی مهدی سلیمانی در دقیقه25 از داور کارت زرد گرفت .
در بازی امروز بازیکنان زیر به میدان رفتند.
ماهان اصغری . رامین پورامان . ابراهیم امانی (خیام جهانی85) خلیل راهرو . حسن کریم زاده (تورج همرنگ65) مهدی سلیمانی . هاشم منصف . بهرام پالیزبان . اباسط ادیب . مهدی سعدی . طاهر پروش (محمدسلملیان65)

تیم فوتبال پاسارگاد در هفته پنجم مقابل تیم ابوذر به پیروزى 1 بر صفر دست یافت.(بالای صفحه)

تیم فوتبال پاسارگادسرعین ساعت 14:20 امروز(6آذر) در سومین بازی خود از سری مسابقات لیگ برتر ادبیل مقابل تیم ابوذر پارس آباد به پیروزى 1 بر صفردست یافت.
در این دیدار که در ورزشگاه علی دائی اردبیل برگزار شد تیم پاسارگادبا تک گل جعفر سلیمانی در دقیقه 5 به برترى رسید.
 در این مسابقه بازیکنان زیر به میدان رفتند.
ماهان اصغری . رامین پور امان (طاهر پروش60) بهرام پالیزبان . اباسط ادیب . هاشم منصف . ابراهیم امانی . تورج همرنگ . مهدی سعدی . جعفر لیمانی (خیام جهانی85)خلیل راهرو . حسن کریم زاده (بهنام حاتمی75)
در این بازی معبودی داور مسابقه به ماهان اصغری دروازبان پاسارگاد به علت تاخیر در شروع بازی کارت زرد داد.همچنین رامین پورامان هم در هنگام تعویض به علت تاخیر در خروج از زمین و وقت کشی از داور کارت زرد دریافت کرد.

اخبار کوتاه از باشگاه پاسارگاد(بالای صفحه)

 آغاز كلاس مربيگري فوتبال B-AFC
كلاس مربيگري فوتبال B-AFC با شركت 23 نفرازمربيان بومي وغيربومي ازصبح روز 23/8/88 درشهرستان اردبيل آغازشده است اين كلاس به مدت 21 روز و با مدرسی محمد جلالی فراهانی ادامه خواهديافت . در این دوره علیرضا علایی و مسعود کریمی از طرف باشگاه پاسارگاد حضور دارند. مصطف اعیادی درباشگاه پاسارگاد جهت تقویت بیشتر کادر فنی و همچنین بالا بردن سطح فنی تمرینات و پس از رایزنی و جلسات متعدد و همچنین مذاکره با چندین گزینه سرانجام مصطفی اعیادی به عنوان مدیر فنی جهت همکاری درباشگاه پاس.
مصطفی اعیادی درباشگاه پاسارگاد
جهت تقویت بیشتر کادر فنی و همچنین بالا بردن سطح فنی تمرینات و پس از رایزنی و جلسات متعدد و همچنین مذاکره با چندین گزینه سرانجام مصطفی اعیادی به عنوان مدیر فنی جهت همکاری درباشگاه پاسارگاد سرعین انتخاب شد.اعیادی دارای سوابق درخشانی در فوتبال اردبیل میباشد.
بارندگی بازی با آذرآب را لغو کرد
بازی هفته چهارم پاسارگاد از سری بازیهای لیگ برتر استان که طبق برنامه میبایست جمعه گذشته28 آبان با آذر آب بیله سوار و به میزبانی این تیم در شهرستان گرمی برگزار شودبه علت وضع نامساعد جوی و همچنین آماده نبودن زمین بازی لغو شد.قبل از اینهم بازی با قارتال ساوالان از هفته سوم به علت تعلیق تیم قارتال معوق شده است.

ابداع شیوه نوین قضاوت در بازی پاسارگاد و یاران مشکین(بالای صفحه)

امروز پاسارگاد سرعین در دومین مسابقه از سری مسابقات لیگ برتر استان اردبیل میهمان یاران مشکین شهر بود در این مسابقه در اکثر دقایق بازی بازیکنان پاسارگاد صاحب توپ و میدان بودند و پاسارگاد توانست بخصوص در نیمه اول بازی قابل قبولی از خود به نمایش بگزارد.در این مسابقه هاشمی داور مسابقه در اقدامی عجیب و نادر گل سالم پاسارگاد را مردود اعلام کرد این گل که در دقایق آخر نیمه اول توسط ابراهیم امانی به ثمر رسید و داور مسابقه نیز بعد از به مر رسیدن این گل به نشان صحیح بودن آن سوت زده و با دست وسط زمین( نقطه شروع بازی) را نشان داد . امابا اعتراض بازیکنان و مربیان یاران مشکین به آفساید بودن گل٬ هاشمی داور مسابقه ضمن ابداع شیوه نوین در داوری فوتبال٬ به سبک داوری کشتی بعد از مشورت با مربیان و بازیکنان یاران مشکین٬ کمک های خود٬ ناظر مسابقه! رئیس هیت فوتبال شهرستان مشکین! و تنی چند از کسبه و معتمدین محل ! گل را مردود اعلام کرد.این در حالی است که صحنه به ثمر رسیدن گل پاسارگاد توسط دوربین فیلمبرداری صدا و سیما ثبت شده است و در سالم بودن آن جای هیچ شک و شبهه ایی نیست. مسئولان باشگاه پاسارگاد در تلاش هستند که صحنه فیلمبرداری شده از این اتفاق را برای نشان دادن حقایق تلخ فوتبال استان اردبیل بدست آورند. در بازی امروز که با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید بازیکنان زیر برای پاسارگاد به میدان رفتند. ماهان اصغری . رامین پورامان . اباسط ادیب . بهرام پالیزبان . بهنام حاتمی (طاهر پروش). مهدی سعدی . خلیل راهرو . ابراهیم امانی . حسن کریم زاده ( محمود نصرتی). یاسر رحیمی . محمد سلملیان(وحید نجفی)

اخبا کوتاه از باشگاه پاسارگاد(بالای صفحه)

صدور رضایتنامه قاسم نوبخت
 قاسم نوبخت از بازیکنان خو و با تکنیک پاسارگاد که با باشگاه قرارداد یکساله داشت با دریافت رضایتنامه قطعی به تیم فوتسال سایپا اردبیل پیوست.تیم فوتسال سایپا اردبیل در دسته یک فوتسال کشور حضور دارد .رضاینامه قاسم نوبخت بر خلاف نیاز باشگاه پاسارگاد به این بازیکن٬ تنها در جهت کمک به فوتسال و ورزش استان اردبیل صادر شده است.
افشار طاهری و علی جبراییل زاده در پاسارگاد
افشار طاهری بعنوان مشاور فنی مدیرعامل باشگاه انتخاب شد.طاهری علاوه بر این سمت در باشگاه ذوب آهن اردبیل نیز مشغول فعالیت میباشد.همچنین علی جبراییل زاده از بازیکنان ذوب آهن اردبیل نیز بعنوان مشاور فنی باشگاه انتخاب شده است.
تلاش برای انتخاب یک مربی کاردان بعنوان دستیار اول احمد محمدزاده
جهت کمک به مسائل فنی و همچنین بنابر نیاز و تقاضای احمد محمدزاده باشگاه در تلاش است که یک مربی با تجربه را نیز به کادر فنی باشگاه اضافه نماید . در این مورد باشگاه با چند مورد مذاکراتی انجام داده است که پس از قطعی شدن شخص موردنظر به اطلا خواهد رسد.
شکایت کتبی باشگاه در مورد مسائل و رخدادهای بازی با یاران مشکین
 باشگاه پاسارگاد ط نامه ایی ه به ریس هیئ فو استان اردبیل و همچنین کمیته انضباطی ارائه خواهد شد از عوامل اجرایی و داور مسابقه پاسارگاد سرعین و یاران مشکین شهر شکایت خواهد کرد.

گزارش از تمرین یکشنبه10آبان(بالای صفحه)

اولین تمرین پاسارگاد بعد از بازی با نظام مهندسی زیر نظر احمد محمد زاده و در استادیوم علی دائی از ساعت15:30 آغاز شد. در تمرین امروز ایتدا بازیکنان با دویدن دور زمین به گرم کردن بدنهای خود پرداختند . و سپس با دستور سرمربی بازیکنان به گروههای سه نفری تقسیم شده و به تمرین پاس های کوتاه و بلند پرداختند و بعد از آن انجام حرکات کششی در دستور کار بازیکنان قرار گرفت .برنامه بعدی بازیکنان در تمرین امروز استارت های کوتاه و بلند و همچنین عبور از بین موانع با گامهای بلند بود.ضمن اینکه بازیکنان حدود 30 دقیقه نیز به بازی فوتبال در نصف میدان پرداختند که تاکید احمد زاده به فوتبال دوضرب و سانت از جناحین بود . پایان بخش تمرینات امروز فوتبال دستگری با تیم متحد اردبیل بود که45 دقیقه بطول انجامید

توقف پاسارگاد در مقابل نظام مهندسی(بالای صفحه)

آبی پوشان پاسارگاد در اولین بازی خود از سری مسابقات لیگ برتر استان اردبیل، در مقابل نظام مهندسی گرمی متوقف شدند.
ديدار تيم هاي پاسارگاد سرعین و نظام مهندسی از ساعت 14:30 در ورزشگاه بیست هزار نفری علی دائی و با قضاوت یوسف قهاری آغاز شد.
بازيكنان پاسارگاد در شروع بازي فشار مضاعفي براي باز كردن دروازه نظام مهندسی آوردند اما موقعيت هاي اندک اين تيم از دست رفت. در ادامه بازي بازيكنان نظام مهندسی نیز با درخشش ماهان اصغری دروازبان پاسارگاد سرعین نتوانستند از چند موقعیت مسلم خود استفاده كنند.
در این دیدار مهدی سلیمانی وبهنام حاتمی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند. نيمه دوم تلاش دو تيم فايده اي نداشت تا بازي با تساوي صفر بر صفر به پايان برسد.

برنامه جدید نیم فصل فوتبال لیگ برتراستان اردبیل-فصل89-88(بالای صفحه)

لیگ برتر فوتبال استان اردبیل امسال با حضور 11 تیم از شهرهای مختلف استان برگزار خواهد شد. اسامی تیم های حاضر در لیگ برتر استان اردبیل به این شرح میباشد.
1-دهیاری آلنی 2-آذراب بیله سوار 3-پاسارگاد سرعین 4-قارتال ساوالان 5- آلوارس اردبیل 6- یاران مشکین شهر 7- امید خلخال 8- نظام مهندسی گرمی 9- گلشهر نمین 10- ذرت کاران پارس آباد 11- ابوذر پارس آباد
بنامه نیم فصل پاسارگاد سرعین در نیم فصل اول به شرح زیر اعلام میشود(اسمی تیم میهمان در اول آمده است)
هفته اول: پاسارگاد سرعین-------- نظام مهندسی گرمی
هفته دوم: یاران مشکین شهر --------- پاسارگاد سرعین
هفته سوم : پاسارگاد سرعین ------------ قارتال ساوالان
هفته چهارم : آذرآب بیله سوار------------پاسارگاد سرعین
هفته پنجم : پاسرگاد سرعین -----------ابوذر پارس آباد
هفته ششم : گلشهر نمین --------------- پاسارگاد سرعین
هفته هفتم : پاسارگاد سرعین --------------- امید خلخال
هفته هشتم : آلوارس اردبیل ----------- پاسارگاد سرعین
هفته نهم : استراحت
هفته دهم : پاسارگاد سرعین -------------- دهیاری آلنی
هفته یازدهم : ذرت کاران پارس آباد ----- پاسارگاد سرعین

گزارش و حواشی تمرین5/8/88(بالای صفحه)

آبی پوشان پاسارگاد امروز (5آبان) تمرینات خود را در زمین چمن شهرستان نمین پیگیری نمودند.در تمرین امروز که از ساعت15:30 و به مدت100 دقیقه انجام شد ابتدا احمد محمدزاده سرمربی تیم دقایقی در مورد مسائل و حواشی چند وز اخیر و همچنین شروع مسابقات لیگ برتر استان به صحبت پرداخت و از بازیکنان خواست ضمن جدیت در تمرینات و مسابقات ازروی آوردن به حواشی پرهیز نمایند.
در تمرین امروز بعد از پایان یافتن صحبت های سرمربی ابتدا بازیکنان به مدت 10 دقیقه به گرم کردن پرداختند و بعد از ان به مدت 45 دقیقه به انجام و مرور کارهای اختصاصی و تاکتیکی پرداختند .استارتهای کوتاه و بلند نیز دیگر برنامه تمرین امروز بود.در تمرین امروز دروازبانان تیم نیز زیر نظر علیرضا علایی تمرین کردند پایان بخش تمرینات امروز طبق معمول سرد کردن بود.روز پنجشنبه7آبان و یک روز قبل از بازی با نظام مهندسی گرمی آبی پوشان پاسارگاد از ساعت15 برنامه ریکاوری خود ر در ورزشگاه علی دائی انجام خواهند داد


آغاز مسابقات لیگ برتر استان در تاریخ8/8/88(بالای صفحه)

بازی افتتاحیه لیگ برتر استان اردبیل فصل88-89 روز جمعه ساعت 14 همزمان با ولادت امام رضا (ع) بین تیمهای پاسارگاد سرعین و نظام مهندسی گرمی در استادیوم بیست هزار نفری علی دائی و به میزبانی پاسارگاد سرعین برگزار خواهد شد.تیم فوتبال نظام مهندسی گرمی امسال با قهرمانی در لیگ دسته یک اردبیل توانت به لیگ برتر استان راه یابد.
این برای بار دوم است که برنامه مسابقات لیگ برتر استان تغییر می یابد.قبل از این طبق قرعه کشی انجام شده قرا بود که پاسارگاد در اولین دیدار خود میهمان کاغذ سازی مشکین شهر باشد.

پاسارگاد بعد از مدتها دوباره در دائی تمری خواهد کرد(بالای صفحه)

تیم فتبال پاسارگاد سرعین پس از مدتها از روز یکشنبه19 مهر ماه باپایان یافتن تقریبی تعمیرات استادیوم علی دائی دوباره تمرینات خود را در این مکان برگزار کرد.
در تمرین امروز که از ساعت15:30 دیقه آغاز شد ابتدا بازیکنان با دویدن به دور میدان و حرکات سبک با توپ به گرم کردن بدنهای خود پرداختند.سپس بازیکنان به دو گروه تقسیم شده و مهاجمان و مدافعان تیم تمرین جداگانه و اختصاصی خود را انجام دادند.
در این تمرین گروه مهاجمان و هافبک های تیم حمله به دروازه را تمرین کردند ضمن اینکه مدافعان تیم هم در محوطه جریمه دیگر به کارهای دفاعی و دفع توپهای بلند پرداختند.پایان بخش تمرینات امروز بازی در نیمه زمین در قالب دو تیم نارنجی و سبز بود که به مدت35 دقیقه انجام شد .ضمن اینکه در پایان تمامی بازیکنان به مدت10 دقیقه به سرد کردن پرداختند.
• امروز قبل از شروع تمرین احمد محمدزاده دقایقی برای بازیکنان صحبت کرده و نکاتی را برای آنها متذکر شد
• تورج همرنگ بازیکن شماره10 پاسارگاد که با دقایقی تاخیر به جلسه ترین رسیده بود به طور جداگانه به دویدن دور زمین پرداخت
• طاهر پرورش مهاجم تیم با اجازه کادر فنی یکساعت زودتر محل تمرین را ترک کرد

پاسارگاد، گلشهر نمین را در خانه خودش برد(بالای صفحه)

امروز عصر پانزدهم مهرماه پاسارگاد سرعین میهمان تیم گلشهر نمین بود در این بازی دوستانه که از ساعت16:30 و در استادیوم شهرستان نمین آغاز شد.پاسارگاد توانست در یک بازی نسبتا قابل قبول تیم گلشهر نمین را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد. دو گل پاسارگاد را طاهر پروش و محمد نصرتی در نیمه دوم به ثمر رساندند.در این بازی که در اکثردقایق پاسارگاد صاحب توپ و میدان بود.مهاجمان پاسارگاد چند فرصت مسلم گلزنی را نیز از دست دادند.


پاسارگاد در بازی تدارکاتی دهیاری را شکست داد(بالای صفحه)

تيم فوتبال پاسارگاد عصرگذشته / يكشنبه12 مهر / در يك بازي تداركاتي تیم دسته یکی استان اردبیل٬ دهیاری شام اسبی را گلباران کرد.
به همین گزارش و به نقل از روابط عمومي باشگاه پاسارگاد، در اين ديدار كه در ورزشگاه تختی شهرستان نیر برگزار شد تيم پاسارگاد سرعین برابر ميهمان خود دهیاری شام اسبی با نتيجه هشت بر يك پیروز شد.
كادر فني تيم پاسارگاد سرعین در اين ديدار از نفرات زير براي نيمه نخست و دوم استفاده كرد:
ایلیادجعفری. مهدی سعدی. بهرام پالیزبان. یاسرحیمی. خلیل راهرو.مهدی سلیمانی. محمد سلملیان. مهران موسی زاده. خیام جهانی . یوسف رحمانی. طاهر پروش. تورج همرنگ. رامین پورامان. علیرضا لطفی آذر.
این بازی جهت آمادگی بیشتر بازیکنان قبل از شروع لیگ برتر انجام شد .هنوز زمان قطعی شروع لیگ برتر استان مشخص نشده است.پاسارگاد در بازی تدارکاتی بعدی روز چهارشنبه این هفته میهمان گلشهر نمین خواهد بود.

گزارش و حواشی تمرین امروزپاسارگاد(بالای صفحه)

ترین روزپنج شنبه (9/7/88) پاسارگاد درزمین چمن شهرستان نیر برگزار شد. در این جلسه تمرینی که زیر نظر احمد محمدزاده و علیرضا علایی انجام شد٬ آبی‌پوشان پاسارگاد تمرین‌‌های تخصصی را برای آمادگی بیشتر و رفع نواقص تیم انجام دادند.در تمرین امروز که به مدت 120 دقیقه بطول انجامید. میثم زمان نژاد٬یوسف رحمانی٬مهران موسی زاده٬تورج همرنگ٬وحید نجفی و یاسررحیمی غایب بودند. همچنین خلیل راهرو و ابراهیم امانی بدلیل مصدومیت در بازی با آلوارس در تمرینات حضور نیافتند .
تمرین امروز شامل گرم کردن٬ تمرین ضربات ایستگاهی٬استارت جهت آمادگی جسمانی٬ کار اختصاصی گلزنی شامل استپ کردن و چرخش و سپس شوت به چهارچوب و بازی تحت فشار در یک چهارم زمی بود. در تمرین امروز خیام جهانی مهاجم جوان و آیند�� دار تیم دقایقی بصورت اختصاصی زیر نظر علیرضا علایی به تمرین گلزنی و شوت به دروازه پرداخت.


برنامه نیم فصل مسابقات فوتبال لیگ برتراستان اردبیل-فصل89-88(بالای صفحه)

اسامی تیمهای میزبان اول آمده و زمان بازیها متعاقباً اعلام خواهدشد.

هفته اول:
ابوذر پارس آباد - قارتال ساوالان اردبیل *** آذراب بیله سوار - گلشهر نمین
کاغذسازی مشکین شهر - پاسارگادسرعین *** شهیدقدوسی مشکین - نظام مهندسی گرمی
آلوارس اردبیل - ذرت کاران پارس اباد

هفته دوم:
گلشهر نمین - قارتال ساوالان اردبیل *** کاغذسازی مشکین- ابوذرپارس آباد
نظام مهندسی گرمی - آذراب بیله سوار *** آلوارس اردبیل - پاسارگادسرعین
ذرت کاران پارس آباد - ش��یدقدوسی مشکین

هفته س��م:
قارتال ساوالان اردبیل - کاغذسازی مشکین *** نظام مهندسی گرمی - گلشهر نمین
آو ارب - ابوذرپارس آبا *** ذرت اا پارس آباد - آذراب بیله سوار
پاسارگادسرعین - شهیدقدوسی مشکین

هفته چهارم:
قارتال ساوالان اردبیل - نظام مهندسی گرمی ***کاغذسازی مشکین شهر- آلوارس اردبیل
ذرت کاران پارس آباد- گلشهر نمی ***شهیدقدوسی مشکین - ابوذرپارس آباد
پاسارگادسرعین- آذراب بیله سوار

هفته پنجم:
قارتال ساوالان اردبیل- آلوارس اردبیل***ذرت کاران پارس آباد- نظام مهندسی گرمی
شهیدقدوسی مشکین- کاغذسازی مشکین ***پاسارگادسرعین- گلشهر نمین
آذراب بیله سوار- ابوذرپارس آباد

هفته ششم:
ذرت کاران پارس آباد- قارتال ساوالان اردبیل***شهیدقدوسی مشکین- آلوارس اردبیل
پاسارگادسرعین- نظام مهندسی گرمی***آذراب بیله سوار- کاغذسازی مشکین
ابوذرپارس آباد- گلشهر نمین

هفته هفتم:
شهیدقدوسی مشکین- قارتال ساوالان اردبیل***پاسارگادسرعین- ذرت کاران پارس آبا
آذراب بیله سوار- آلوارس اردبیل***ابوذرپارس آباد- نظام مهندسی گرمی
گلشهر نمین- کاغذسازی مشکین

هفته هشتم:
پاسارگادسرعین- قارتال ساوالان اردبیل***آذراب بیله سوار- شهیدقدوسی مشکین
ابوذرپارس آباد- ذرت کاران پارس اباد***گلشهر نمین- آلوارس اردبیل
کاغذسازی مشکین- نظام مهندسی گرمی

هفته نهم:
آذراب بیله سوار- قارتال ساوالان اردبیل***ابوذرپارس آباد- پاسارگادسرعین
گلشهر نمین- شهیدقدوسی مشکین***کاغذسازی مشکین- ذرت کاران پارس آباد
نظام مهندسی گرمی-آلوارس اردبیل


پاسارگاد در تلاش برای کسب عنوان قهرمانی است(بالای صفحه)

مدیر عامل باشگاه پاساگاد در اين باره گفت : ما امسال صد در صد مدعي قهرمانی استان اردبیل وصعود به ليگ دسته سه کشور هستيم و همه تلاش و نیروی خود را برای رسیدن به این هدف انجام خواهیم داد. محمد مینائی اظهار داشت : تيم از وجود بازيکنان خوب و با انگیزه ایی برخوردار است وتا کنون با 20 بازیکن قرارداد رسمی امضاء نمورده ایم که اکثر قرادادها دوساله میباشد و ظرف چند روز آينده با عقد قرار داد با چند بازیکن دیگر تيم بسته مي شود و از این به بعد تمرینات فقط با حضور بازیکنان دارای قرارداد ٬با نظم و جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد.
وي ياداور شد: از 14تیرماه تمرين ها را شروع کرديم و تاکنون نزدیک40 جلسه تمرين و همچنين بازي هاي دوستانه خوبی با تیم های مطرحی همچون شهرداری تبریز٬ سپاهان نوین اصفهان٬ ذوب آهن نوین اصفهان ٬آلومینیوم هرمزگان و چند تیم دیگراستانی داشتيم
وي افزود: پاسارگاد سرعین امسال اولین بار است که در لیگ برتر استان حضور می یابد وشاید ادعای قهرمانی این تیم برای برخی غیر قابل باور باشد .ولی با توجه با اینکه این باشگاه علاوه بر خریدامتیاز تیم لیگ برتری بسیج مقاومت چهارچوب اصلی همان تیم را حفظ کرده و حتی آن را تقویت نموده است این ادعا دور از واقعیت نبوده و نخواهد بود.
مینائی خاطرنشان کرد:تیم ما در چند بازی دوستانه اخیر با تیم متحد اردبیل و آلوارس نتایج خوبی کسب نکرد که علت آن وجود مشکلاتی در تیم میباشد که امیداریم کادر فنی در فرصت کم باقی مانده تا شروع لیگ این مشکلات را برطرف نماید.

حواشی و گزارش تمرین پاسارگاد در تاریخ4/7/88(بالای صفحه)

تمرین امروز از ساعت 15:30 در زمین چمن استادیوم بیست هزار نفری علی دائی پیگیری شد.در این تمرین که زیر نظر احمد محمدزاده وعلیرضا علایی به مدت110 دقیقه انجام شد .ابتدا بازیکنان با دویدن و انجام حرکات کششی نرم و سپس حرکات سبک با توپ و کششهای بدنی به گرم کردن پرداختند.
تمرین بعدی آبی پوشان پاسارگاد حرکت با توپ و حمل توپ و انجام کارهای تاکتیکی جهت کنترل دقیق توپ در مسیر حرکت و ارسال پاس زمینی دقیق سپس حرت به سمت توپ و دریافت آن بود. سپس بازیکنان زیر نظر مربیان تمرین پرسینگ و فشار به تیم حریف و خروج از پرسینگ حریف و بازیسازی را انجام دادند.


چند خبرکوتاه از باشگاه پاسارگاد (بالای صفحه)

• باشگاه پاسارگاد سرعین به عنوان اولین و تنها تیم لیگ برتری استان اردبیل علاوه بر ارایه لیست بازیکنان وکادر فنی به هئیت فوتبال استان اردبیل در مهلت قانونی ٬هزینه شرکت در مسابقات را هم کامل به حساب هئیت فوتبال واریز نمود.به بقیه تیمها 6 روز دیگر مهلت داده شده است که لیست و مبلغ شرکت در مسابقات را تکمیل کنند.
• جلسه مدیران باشگاه های لیگ برتری استان با مسئولین هئیت فوتبال در سالن کنفرانس این هئیت برگزار شد که در این جلسه محمد مینائی حضور داشت.لازم بذکر است که در این جلسه مسئولین هئیت های فوتبال شهرستانها نیز حضور داشتند.
• علیرضا آستانی که چندی پیش از طرف مدیر عامل باشگاه به عنوان عضوءهئیت مدیره باشگاه منصوب شده بود ٬بعد از مدت کوتاهی از این سمت برکنار شد.علت این برکناری عدم همکاری آقای علیرضا آستانی با باشگاه و شرکت نکردن ایشان در جلسات باشگاه اعلام شده است .
بعد از استعفای آقای مسعود کریمی از ریاست هئی فوتبال شهرستان سرعین٬ باشگاه پاسارگاد سرعین در لیگ برتر امسال و تا اطلاع بعدی کلیه برنامه ها و مراحل اداری خود را زیر نظر هئیت فوتبال شهرستان اردیل انجام داده و هیچ برنامه ایی از طرف باشگاه پاسارگاد موازی با هئیت فوتبال شهرستان سرعین و بخصوص رئیس تربیت بدنی! سرعین انجام نخواهد داد.علت این امر روابط بسیار حسنه محمد مینائی و مسود کریمی و بی اعتنایی رئیس تربیت بدنی سرعین به باشگاه پاسارگاد و همچنین شرکت نکردن ایشان در جلسات باشگاه اعلام شده است.
• باشگاه پاسارگاد سرعین به عنوان منظم ترین و با برنامه ترین باشگاه لیگ برتری استان انتخاب شد علت این امر برگزاری تمرینات بلند مدت٬ مداوم و منظم و همچنین ارایه کلیه مدارک و برنامه ها در وقت مقرر به هئیت فوتبال استان اعلام شده است.
• باشگاه پاسارگاد سرعین این هفته یک بازی دوستانه خارج از خانه (خلخال) برگزار کرده و بعد از آن راهی یک اردوی کوتاه مدت خارج استانی در شمال کشور شده و در آنجابا یکی از تیم های محلی یک بازی تدارکاتی قبل از شروع لیگ برتر استان خواهد داشت.


تمرین اول مهر در یک هوای بارانی(بالای صفحه)

تمرین امروز (اول مهرماه) در استادیوم علی دائی و از ساعت15:30 پیگیری شد.در ابتدا بازیکنان زیر نظر علیرضا علایی به گرم کردن پرداختند و سپس بازیکنان دو به دو بازی با توپ و کنترل توپ٬ ضربه سر و پاس دادن را تمرین کردند .سپس بازیکنان تمرینات استقامتی شامل عبور از موانع و پر از روی موانع را با دستور علیرضا علایی انجام دادند. پایان بخش تمرینات امروز بازی درون تیمی در قالب دو تیم نارنجی و سبز بود.امروز برای اولین بار بازیکنان زیر نظر مستقیم علیرضا علایی تمرین کردند.در تمرین امروز چند بازیکن جدید در تمرینات حضور داشتند.
 از نکات قابل توجه تمرین امروز بارش باران بود و آبی پوشان پاسارگاد مجبور شدند تا زیر باران تمرینات خود را انجام بدهند. تمرین بعدی پاسارگاد روز شنبه در استادیوم علی دایی و از ساعت 15:30پیگیری خواهد شد.

گزارش و حواشی تمرین تیم پاسارگادسرعین در تاریخ 30/6/88(بالای صفحه)

شرح تمرین
تمرین امروز(30شهریور) از ساعت 13 در زمین چمن شهرستان نمین آغاز شد.بازیکنان پاسارگاد با15 دقیقه دویدن دور زمین تمرین خود را آغاز کردند. آنها پس از انجام تمرینات کششى به تمرینات بدنسازی روى آوردند. سانتر از جناحین، کارهای تکنیکی وناکتیکی و بازى دستگرمى از دیگر برنامه هاى تمرینى آنها بد.
محمدزاده: با انگیزه باشید
سرمربى پاسارگاد قبل از شروع تمرین چند دقیقه اى را با بازیکنان این تیم صحبت کرد. احمدمحمدزاده طى صحبتى با آبى پوشان از آنها خواست تا شروع لیگ برتر استان با جدیت تمرین کنند.
غایب هاى پاى ثابت
تمرین امروز پاسارگادهم مثل روزهاى گذشته چند غایب داشت. وحید نجفی وطاهر پروش باز هم با پاسارگادتمرین نکردند. ضمن اینکه میثم زمانی نژاد٬ ایلیاد جعفری و ماهان اصغری دیگر غایبان تمرین پاسارگاد بودند.
تمرین بعدی
تمرین بعدی پاسارگاد روز چهارشنبه در استادیوم علی دایی از ساعت15:15 پیگیری خواهد شد که ساعت حرکت سرویس اختصصی باشگاه از سرعین ساعت14:15 و از اردبیل ساعت15:00 خواهد بود


گزارش و حواشی تمرین پاسارگاد در استادیوم دایی(بالای صفحه)

پاسارگاد از ساعت15:00 امروز(28شهریور) در ورزشگاه علی دائی تمرین خود رابرگزارکرد .در این تمرین طاهر پرورش٬وحیدنجفی٬بهرام پالیزبان٬تورج همرنگ٬یوسف رحمانی٬ایلیادجعفری و یاسر سعیدی غایب بودند.
در تمرین امروز ابتدا بازیکنان با چند دور دویدن دور زمین به گرم کردن پرداخته وسپس حرکات کششی را انجام دادند.قسمت دوم تمرینات امروز انجام بدنسازی بود که بایکنان با پریدن از روی موانع و حرکت از میان موانع با استفاده از یک پا این تمرین را زیر نظر سرمربی انجام دادند.
بعد از آن بازیکنان زیر نظر احمد محمدزاده و علیرضا علایی به مدت 10 دقیقه تمرین پاس دادن و حمایت از یار صاحب توپ را انجام دادند.مرحله دیگر برنامه های امروز تمرین و مرور شروع مجددها و ضربات ایستگاهی بود که بازیکنان در قالب دو گروه سبز و نارنجی میبایست به طور نوبتی توپهای ارسالی از جناحین را دفاع کرده و یا وارد دروازه نمایند.
احمد محمدزاده در این تمرین با تاکید بر یارگیری صحیح٬ هر یک از بازیکنان خاطی را مجبور میکرد تا حرکت شنو انجام دهند.ضمن اینکه در تمرین امروز بازیکنان در قالب دو تیم و در نصف زمین فوتبال تحت فشار را اجرا کردند.در تمرین امروز سرمربی تیم دقایقی برای بhزیکنان صحبت کرده و نکات ضعف آنها را گوشزد کرد.


جلسه کمیته فنی باشگاه برگزار شد(بالای صفحه)

جلسه کادر فنی باشگاه پاسارگاد سرعین دیشب ساعت20 در دفتر موقت باشگاه برگزارشد.
به همین گزارش، ر ای جلسه که با ضور محمد ینائی٬مسعود کم محمدزاده و علیرضا علایی و در غیاب مهدی نوروزی برگزار شد. سرمربی تیم به بیان علل باخت به تیم متحد اردبی در بازی دیروز پرداخت.
محمد مینائی با اشاره به مشکلات بازی در موارد مختلف از سرمربی تیم سوال کرده و خواهان پاسخگویی محمدزاده در مورد مسائل مختلف مانند ترکیب تیم و شیوه بازی شد. در پایان احمد محمدزاده اعتقاد داشت اشتباهات فردی مهمترین مشکل تیم است. در این جلسه اعضاء در مورد خواسته مالی مهدی نوروزی نیز به بحث و گفتگو پرداختند .ضمن اینکه قرارشد سرمربی تیم لیست بازیکنان مورد نظر برای حل مشکل در پست های مورد نیاز خود را در اختیار مدیرعامل باشگاه قرار دهد تا در صورت توافق اقدام ب خرید بازیکنان مورد نظر شود.


تمرین امروز پاسارگاد در زمین نمین پیگیری شد(بالای صفحه)

تمرین امروز آبی پوشان پاسارگاد با چهار ساعت تاخیر وبر خلاف دیروز در یک هوای مطلوب و خک پیگیری شد.تمرین امروز که قرار بود راس ساعت13 آغاز شود با پیگیریهای بعمل آمده با مسئولان ورزشگاه نمین به ساعت17 موکول شد .هر چند این تغییر ساعت باعث شد که پاسارگاد در یک هوای مطلوب تمرین کند ولی به دلیل اینکه اس ام اس تغییر زمان تمرین به دست برخی بازیکنان نرسید تعداد بازیکنان غایب درتمرین امروز بسیار بیشتر از حد انتظار بود تمرین امروز زیر نظر مهدی نوروزی که به احتمال قوی به عنوان دستیار اول احمد محمدزاده در باشگاه فعالیت خواهد داشت برگزار شد و احمد محمد زاده از کنار زمین نظاره گر کار بازیکنان و مدی نوروزی بود.با وجود اینکه مهدی نوروزی تمرینات سنگینی را برای بازیکنان در نظر گرفته و اجرا کرد ولی بازیکنان امروز تمرینات بانشاطی را سپری کردند.بازیکنان فردا استراحت کرده و از روزچهار شنبه دوباره تمرینات از سرگرفته خواهد شد.


گزارش تمرین روز یکشنبه22شهریور(بالای صفحه)

آبی های پاسارگاد سرعین تمرین امروز خود را در زمین چمن نمین و از ساعت13 در یک هوای بسیار گرم آغاز نمودند.ابتدا بازیکنان به گرم کردن با توپ پرداخته و بعد از آن بازیکنان به کار با توپ و مرور کارهای تکنیکی پرداختند.سپس با دستور احمد محمدزاده بازیکنان در دو گوشه زمین به تمرین پرس کردند روی آوردند.
پایان بخش تمرینات امروز انجام مسابقه دستگرمی با یکی از تیم های محلی بود که در دو وقت30 دقیقه ای و به قضاوت علیرضا علایی انجام شد در طول سابقه ازیکنان ذخیره تیم هم در پشت دروازه به بازی تنیس بال مشغول شدند. در تمرین امروز طاهر پرورش ٬یاسر رحیمی و مهدی سعیدی غایب بودند.
ضیافت افطار باشگاه پاسارگاد برگزار شد(بالای صفحه)

در ضیافت افطاری که به میزبانی باشگاه پاسارگاد تدارک دیده شده بود٬مدیر عامل باشگاه میزان پاداش هر برد و همچنین میزان پاداش قهرمانی تیم را اعلام نمود .
ضیافت افطاری باشگاه پاسارگاد امشب(22شهریور) در رستوران کسری اردبیل با حضر مدیر عامل اعضای هیئت مدیره کادر فنی بازیکنان و برخی میهمانان ویژه برگزارشد.آقای مسعود کریمی رئیس هیئت مدیره باشگاه دقایقی برای حضار به صحبت پرداخته و میزان و مبلغ پاداش در نظر گرفته شده از طرف مدیر عامل باشگاه را به اطلاع بازیکنان و کادر فنی رساند.


اخبارو برنامه های باشگاه پاسارگاد سرعین(بالای صفحه)

مسابقه تدارکاتی با تیم قهرمان روستایی استان
تيم فوتبال پاسارگاد سرعین روز گذشته در ديداري تداركاتي و پيش از شروع مسابقات لیگ برتر استان موفق شد تیم منتخب روستاهای سرعین که عنوان قهرمان مسابقات روستایی را یدک می کشد با 9 گل شكست دهد.در این دیدار که از ساعت17 و در ورزشگاه نمین برگزار شد ابتدا در نیمه اول پاسارگاد توانست 5 گل وارد دروازه تیم حریف کند ودر نیمه دوم هم تعداد4 گل وارد دروازه حریف شد تا پاسارگاد بتواند با 9 گل میهمان خود را بدرقه کند.
بی توجهی مسئولان استادیوم علی دایی و مشکل زمین تمرین پاسارگاد
استادیوم علی دائی که زمین اصلی تمرین تیم پاسارگاد میباشد از اول مهرماه به بهانه تعمیرات جزیی پیست تارتان آن تعطیل شده و طبق وعده مسئولان که قرار بود در مدت دو هفته آماده شود هنوز آماده نشده است و پاسارگاد مجبور است تمرینات خود را در ورزشگاه نمین ادامه دهد که علاوه بر دوری ورزشگاه نمین٬ تیم مجبور است در ساعاتی غیر متعارف ونامنظم در این ورزشگاه تمرین کند.
تغییر دوباره زمان تمرینات در زمین چمن نمین
این هفته پاسارگاد در روزهای یکشنبه٬ دوشنبه و چهارشنبه ساعت13 در زمین چمن شهرستان نمین تمرین خواهد داشت و احتمال تغییر در روز و ساعت این برنامه وجود ارد.
ساعت حرکت سرویس اختصاصی باشگاه در روزهای مذکور از سرعین ساعت11:30 و از اردبیل میدان علی سرباز ساعت12:00 خواهد بود.
ضیافت شام و افطاری باشگاه پاسارگاد سرعین
در ضیافت افطاری و شام باشگاه که به مناسبت ماه مبارک رمضان و در رستوران کسری واقع در خیابان والی میدان جانبازان اردبیل برگزارخواهد شد در حضوربازیکنان ٬کادر فنی و اعضاء هیئت مدیره باشگاه میزان پاداش برد در هر مسابقه و همچنین مبلغ پاداش قهرمانی از طرف مدیر عامل باشگاه اعلام خواهد شد.


خبرهای کوتاه از باشگاه پاساگاد(بالای صفحه)

*عصر دیروز پانزدهم شهریور٬ یاسر رحیمی٬ ماهان اصغری٬ علیرضا لطفی آذر٬ طاهرپروش٬ وحید نجفی ویوسف رحمانی با حضور در هیئت فوتبال استان اردبیل هر کدام به مدت دو سال با باشگاه قرارداد رسمی امضاء نمودند.
*در نشستی که ساعت 16 دیروز در هیئت فوتبال شهرستان سرعین و به میزبانی باشگاه پاسارگاد برگزار شد آقای اکبر عبدلی رئیس تربیت بدنی شهرستان سرعین با وجود ارسال دعوتنامه رسمی از طرف باشگاه حضور نداشت و حتی تماس تلفنی باشگاه را جواب نداد و حضارکه غالبا از شهرستان اردبیل حضور بهم رسانده بودند با نیم ساعت تاخیر جلسه را شروع کردند. همچنین در جلسه یروز علیرضا علایی هم با وجود تاکید مدیر عامل و حتی تماس تلفنی باشگاه حضور نیافت.
* کاش یک جو غیرت و تعصب مسئلان شهرستان نمین در وجود مسئولان شهرمان بود چرا که وقتی شهرستان نمین با تلاش و کمک چند نفر و حمایت مسئولان شهرشان صاحب تیم لیگ برتری استان میشوند .برای این امر و افتتاح آن استانداری اردبیل را به نمین می کشانند. در حالی که شهردار سرعین زیر درخواست مدیر عامل باشگاه پاسارگاد که خواهان ارسال نامه ایی از طرف شهرداری به مدیر کل تربیت بدنی استان در جهت همکاری با تنها نماینده شهر در استان میباشد مینویسد آقای وهاب زاده امور مالی اقدام شود!! یا رئیس تربیت بدنی که حتی در جلسه باشگاه حاضر نمی شود

گزارش و حواشی تمرین 16شهریورآبی پوشان پاسارگاد(بلای صفحه)

این تمرین از ساعت 13 آغاز شد و به مدت 110 دقیقه ادامه داشت و طی آن بازیکنان به انجام تکتیک های اختصاصی جهت آمادگی بیشتر پرداختند.
ابتدا بازیکنان به مدت15 دقیقه با دویدن دور زمین و انجام حرکات کششی به گرم کردن بدنهای خود اقدام کردند. برنامه بعدی20دقیقه کار با توپ در قالب برنامه های تاکتیکی بود و بازیکنان به مدت 10 دقیقه هم حرکات پا به توپ و گلزنی را تمرین کردند. احمد محمدزاده در طول تمرین بارها با توقف تمرین نکات فنی ، نحوه حرکت و فضاهای مناسب برای نفوذ را به بازیکنانش تذکر داد.در تمرین امروز علیرضا علایی دستیار سرمربی به دلایل نامعلومی حضور نداشت


گزارش و حواشی تمرن چهاردهم شهریورپاسارگاد(بالای صفحه)

تمرین عصر دیروز از ساعت 17 در ورزشگاه شهرستان نمین پیگیری شد.ابتدا بازیکنان به مدت 15 دقیقه و با دویدن دور زمن بدنهای خود را گرم کردند. سپس احمد محمدزاده حدود 5 دقیقه با بازیکنان تیمش صحبت کرد و در خصوص نحوه تمرین امروز به گفت و گو پرداخت. بعد ازآن نوبت انجام کارهای کششی و کار با توپ بود .درتمرین دیروز حدود 10 دقیقه کارهای تکنیکی شامل تمرین پاس و کنترل انجام شد و 30 دقیقه هم برنامه های تاکتیکی شامل دفاع فردی و دفاع تیمی در دستور کار بازیکنان قرار گرفت . بعد از آن طبق معمول چند جلسه قبلی بازیکنان در فالب دو تیم سبز و نارنجی به مسابقه درون تیمی با هم پرداختند که تیم نارنجی درپایان توانست با نتیجه سه بر یک تیم سبز را شکست دهد.پایان بخش تمرینات امروز 5 دقیقه سرد کردن بود.جلسه تمرین بعدی روز دوشنبه ساعت13 در ورزشگاه نمین پیگیری خواهد شد.


نشست دو ساعته مدیر عامل با رئیس هیت مدیره و کادر فنی امروز برگزارشد(بالای صفحه)

نشست مدیر عامل پاسارگاد با رئیس هیئت مدیره ٬سرمربی و دستیار اول سرمربی امروز جمعه(13/6/88) در محل هیئت فوتبال هرستان سرعین برگزار شد.
در این نشست ابتدا محمد مینائی دیدگاهها و ایرادات موجود در طی چند ماه اخیر باشگاه را به استحضار اعضاء شرکت کننده رسانده خواستار ارایه برنامه از سوی احمد محمد زاده سرمربی تیم در فرصت 10 روزه شد . همچنین احمد محمد زاده موظف شد هر چه سریعتر نسبت به معرفی یک مربی به عنوان دستیار دوم خود اقدام نماید.
در این جلسه همچنین مسعود کریمی رئیس هیئت مدیره نظرات و پیشنهادات خود در مورد باشگاه را به اطلاع حضار رساند.در این جلسه احمد محمد زاده و علیرضا علایی هم به بیان مشکلات و نواقص موجود و راههای حل مشکلات تا فرصت باقی پرداختند.همچنین درنشست امروزکه دو ساعت به طول انجامید مقرر شد که هر ماه دست کم دو جلسه برای بحث و گفتگو در مورد امور باشگاه برگزار شود. نشست بعدی باشگاه یکشنبه هفته بعد ساعت 4 بعد از ظهر در محل هئیت فوتبال سرعین برگزار خواهد شد که در این نشست علاوه بر مدیر عامل٬ اعضاء هئیت مدیره و کادر فنی تعدادی از بازیکنان ومیهمان نیز حضور خواهند داشت.


تغییر موقت مکان و زمان تمرینات پاسارگاد(بلای صفحه)

با هماهنیهای انجام شده با مسئولان ورزشگاه شهرستان نمین و تا اطلاع بعدی تمرینات پساگا در ر شنب٬ دوشنبه پنجنبه در زمی چن ورزشگاه نین انجام وه یافت .به اطلاع میرساند که زمان و مکان اعلام شده موقت بوده و بعد از پایان یاتن تعمیرات استادیوم علی دایی برنامه تمرینات تیم دوباره تغییر یافته و به احتمال زیاد هر هفته یک نوبت تمرینی در ورزگاه نمین نیز به برنامه های تمرینی تیم افزوده خواهد شد .
برنامه تمرینات و ساعات حرکات سرویس اختصاصی به این شرح میباشد
تمرین روزهای شنبه از ساعت17 تا19 حرکت سرویس از سرعین 15:30 اردبیل16:15
تمرین روزهای دو شنبه از ساعت13 تا15 حرکت سرویس از سرعین 11:30 اردبیل12:15
تمرین روزهای پنجشنبه از ساعت15 تا17 حرکت سرویس از سرعین 13:30 اردبیل14:15


گزارش و حواشی تمرینات12/6/88در زمین چمن شهرستان نمین(بالای صفحه)

تمرین امروز پاسارگاد به علت تعطیلی زمین اصلی تمرینات ساعت15 در ورزشگاه شهرستان نمین پیگیری شد که ابتدا بازیکنان زیر نظر کاپیتان تیم و به مدت 10دقیقه ا دویدن دور زمین و انجام حرکات کششی به گرم کردن عمومی اقدام نموده و بعد از آن کار با توپ(گرم کردن اختصاصی) به مدت15 دقیقه اجرا شد . بعد از گرم کردن نوبت تمرین شوت به دروازه با هدف مشخص گلزنی از گوشه های دروازه بود که به مدت20 دقیقه انجام شد .بعد از این مرحله و در زمان10 دقیقه بازیکنان به دستور سرمربی آمادگی جسمانی با توپ را انجام داده و سپس بازیکنان در قالب دو تیم سبز و نارنجی به مسابقه فوتبال پرداختند که این مسابقه با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید .پایان بخش تمرین امروز 5 دقیقه سرد کردن بود


پاسارگاد دربازی با آلمینیوم هرمزگان ٬موفق در بازی وناموفق در گلزنی(بالای صفحه)

دریافت5گل از تیم دسته یکی آلمینیوم هرمزگان به رهبری جواد زرینچه در یک بازی تداراتی آنهم در غیاب اکثر بازیکنان اصلی برای پاسارگاد که تمرینات بدنسازی خود را سپری میکند نمیتواند نتیجه بدی باشد.
البته نباید این مسئله را انکار کرد که پاسارگاد از لحاظ تکنیکی و نظم تیمی دچار مشکلات فراوانی است که این مسئله میتواند در آینده برای تیم پاسارگاد مشکل ساز باشد. احمد محمد زاده تا فرصت باقی باید ضعف تیم خود را با کمک سایر کادر فنی و کارشناسان برطر نماید.
در بازی امروز بازیکنان که اکثرا از ذخیره های تیم بودند توانستند نمایش قابل قبولی از خود ارایه دهند و تا دقیقه هفتاد مسابقه بازی پایاپایی با شاگردان جواد زینچه انجام دهند ولی بعد از دقیقه هفتاد به علت ضعف در آمادگی جسمانی بازیکنان پاسارگاد و تحلیل رفتن قوای جسمانی آنان٬ آلمینیوم هرمزگان توانست از فرصت استفاده نموده بر تعداد گلهای زده خود بیافزاید.
* پنجشنبه این هفته پاسارگاد تمرین خود را در ورزشگاه شهرستان نمین راس ساعت15 از سر خواهد گرفت که سرویس اختصاصی باشگاه روز پنجشنبه ساعت13:30 از سرعین و 14:15 از میدان علی سرباز اردبیل حرکت خواهد کرد.


شکست سنگین پاسارگاد در مقابل سپاهان نوین اصفهان(بالای صفحه)

عصر دیروز پاسارگاد سرعین میزبان زرد پوشان سپاهان نوین اصفهان بود. در این بازی که طبق برنامه میبایست راس ساعت چهار عصر برگزار شود به علت خیس بودن زمین و جلوگیری از صدمه دیدن زمین چمن ورزشگاه تختی نیر با یک ساعت تاخیر آغاز شد.در این بازی سپاهان نوین اصفهان توانست ده بار دروازه آبی پوشان پاسارگاد را باز کند.علت شکست سنگین آبی پوشان علاوه بر بازی بسیار عالی سپاهان نوین اصفهان٬ عدم هماهنگی بازیکنان اسارگاد٬ دوری یک هفته ایی تمرینات تاکتیکی تم به علت تعمیرات محل تمرین تیم یعنی استادیوم علی دایی و گرفتگی عضلانی بازیکنان به علت فشار تمرینات بدنسازی با وزنه اعلام شده است.در بازی امروز آقای علیرضا آستانی از پیشکسوتان فوتبال سرعین که به تازگی به عنوان عضوهیئت مدیره باشگا انتخاب شده است نیز حضور داشت .
آغاز تمرینات با وزنه در باشگاه امیر المومنین سرعین(بالای صفحه)

امروز چهارم مرداد آبی پوشان پاسارگاد اولین روز تمریات بدنسازی و وزنه زنی را زیر نظر مربی بدنسار تیم٬ مهدی نوروزی و در سالن بدنسازی امیر المومنین سرعین انجام دادند. در تمرین امروز بازیکنان طبق برنامه ی مربی بدنساز به مدت45 دقیقه وزنه زدند.بازیکنان پاسارگاد به مدت سه هفته و هر هفته سه نوبت تمرین با وزنه جهت آمادگی بیشتر خواهند داشت . بازیکنان بعد از اتمام تمرین امروز به استخر و آبدرمانی رفتند.ادامه تمرینات بدنسازی بعد ازروزجمعه و بازی تدارکاتی با سپاهان نوین اصفهان از سر گرفته خواهد شد.


بدنسازی در فوتبال وتاثیر آن در بهبود عملکرد بازیکنان(بالای صفحه)

ورزش فوتبال از سه بخش مهم تشکیل شده است که عبارتند از : آمادگی جسمانی ، تکنیک و تاکتیک پذیری بازیکنان. چناچه بازیکن فوتبال از نظر آمادگی جسمانی آمده نباشد ، اجرای تکنیک فردی به ویژه در دقایق پایانی مسابقه مختل و بدتر خواهد شد و اگرتکنیک بازیکن نسبتا خوب نباشد هر اندازه تاکتیک ساده باشد کار روی تاکتیک تیمی هدر دادن وقت خواهد بود.آمادگی جسمانی دارای مزایای متعدددیگری نیز هست.اگر بازیکن از نظر بدنی آماده باشد،قدرت دید ، میزان دقت وتوجه ، عکس العمل های غریزی، انطباق پذیری ، خلاقیت ، خونسردی ، مهارت ، اعتماد به نفس ، قدرت تصمیم گیری به موقع و طاقت یا استقامت او در حد مطلوب خواهد بود. علاوه بر این بازیکن آماده و سرحال احتمالا کمتر دچار آسیب دیدگی می شود و در صورت آسیب دیدگی سریعتر برای مسابقه آماده خواهد شد. تما ورزشکاران به خصوص بازیکنان فوتبال قبل از هر چیز باید آمادگی جسمانی خود را بهبود بخشند. برخی از بازیکنان و مربیان به جنبه آمادگی جسمانی به عنوان یک وضعیت ایستا نگاه می کنند.آنها معتقد هستند که برنامه آمادگی جسمانی را می توان از اولین جلسه تمرینی شروع کرد و تا چند هفته و حداکثر تا اولین مسابقه ادامه داد.
البته این تفکر در واقع نوعی کوته نظری است.کسب آمادگی یک کار پرزحمت و مداومی است که بازیکنان پر تلاش دائما سعی می کنند آن را در خود توسعه دهند. آمادگی جسمانی یک حالت یا وضعیت ثابت و دائمی نیست حفظ و یا بهبود آمادگی جسمانی یک فرایند پویایی است که در طول سال باید تداوم داشته باشد. یک برنامه آمادگی جسمانی متعادل باید بخشی از شیوه زندگی یک بازیکن فوتبال باشد

چگونه می توان به خوب بازی كردن دست یافت (بالای صفحه)

یك مربی همواره دوراه پیش روی دارد:یكی آنه شیوه و سازمانی را مطابق توانائیهای فوتبالیست هایی كه در اختیار تیم است بكار گیرد.دوم آنكه بازیكنانی را برگزیند كه بتوانند مطابق سازمان و شیوه های او بازی كنند.هردام از این روشها ارزشمند است با آنكه راه اول بهتر است .یك مربی وقتی با شیوه و آرایش از پیش تعیین شده مربیگری تیم را برعهده می گیرداگر نتایج مثبت اوراهمراهی نكندامكان كمتری برای ایجاددگرگونی و تحول دارد. از سوی دیگر اگر در جریان یك مسابقه مربی مقابل تاكتیكی رابه كار گیردكه شیوه های او را خنثی كند و فوتبالیستها تنها یك نوع بازی معین را بشناسد امكان تغییرات تاكتیكی به شدت كاهش می یابد.
بازی بسته
گروهی از مربیان در قالب یك سازماندهی و شیوه مشخص بازی نوعی بازی بسته را طراحی می كنند . نباید اینگونه فرض شود كه این شیوه خلاقیت را از بازیكنان سلب می كند بلكه برخلاف آن سازمان بازی باید این امكان را فراهم سازد كه بازیكن روش رقیب راخنی بر آن غلبه كند ؛ حتی بازی بسته می تواند افق گسترده ای را در یافتن و خلق راه حل ها برابر ذهن بازیكن بگشاید. دیدارهائی كه در آنها دو مربی خوب مقابل یكدیگر قرار می گیرند اما در شیوه های درخشان همیشگی خود تغییراتی ایجاد می كنند همواره به مسابقه هایی بسیار تماشائی تبدیل می شود. بهترین حالت آن است كه مربی سازمان و شیوه ای بكار گیرد كه در آن هر بازیكن امكان استفاده از حداكثر توانائیهای خود را داشته باشد. از این رو منطقی است كه تاكتیك مطابق توانائیهای بازیكنان باشد و نه اینكه بازیكن محدود به بازی مطابق یك شیوه خاص شود.


حاشیه های دیدار پاسارگاد سرعین-ذوب آهن نوین صفهان (بالای صفحه)

در بازی امروز پاسارگاد سرعین نسبت به بازیهای گذشته عملکرد نسبتا خوبی از خود به نمایش گذاشت هر چند آبی پوشان مغلوب حریف شدند ولی بازیکنان هماهنگ تر از گذشته ظاهر شدند. در دقایق ابتدایی بازی ذوب آهن نوین اصفهان فشار زیادی را روی دروازه پاسارگاد ایجاد کرد و لی بعد از آن آبی پوشان با مهار فشار بازی نسبتا پایاپایی از خود به نمایش گذاشتند در این باز تیم حریف موفق شد آبی پوشان را با 2گل شکست دهد .در این بازی مهاجمان پاسارگاد چند موقعیت گلزی را از دست دادند .
امیر قاسمی پزشک تیم به دلیل مشکل شخصی در بازی امروز حضور نداشت و پاسارگاد بازی امروز را بدون پزشک انجام داد. ابراهیم امانی بازیکن با تکنیک به دلل مصدومیت از روی سکو نظاره گر بازی آبی پوشان بود مهران موسی زاده دفاع چپ تیم هم به دلایل نامعلوم از کاروان پاسارگاد جامانده بود.
پاسارگاد سرعین روز یکشنبه آخرین تمرین خود را انجام داده و بعد از آن در یکی از باشگاههای بدنسازی اردبیل به تمرین با وزنه خواهند پرداخت.تمرینات با وزنه به مدت 10وز انجام یافته و بعد از آن بازیکنان مرحله دوم تمرینات خود را هر هفته سه جلسه( دونوبت استادیوم بیست هزار نفری علی دایی و یک نوبت ورزشگاه کارگران اردبیل) پیگیری خواهند کرد.


گزارش مسابقه پاسارگاد سرعین با شهرداری تبریز(بالای صفحه)

مسابقه امروز پاسارگاد سرعین با شهرداری تبریز با نتیجه 4 بر صفر به سود تیم تبریزی به پایان رسید آبی پوشان پاسارگاد که خود را برای رقابتهای لیگ برتر استان اردبیل آماده میکنن امروز در مصاف اب شاگردا ناکبر میثاقیان یک محک جدی خوردند.در این مسابقه بر خلاف نتیجه ازی شاگردان احمد محمدزاده نمایش خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

  • حرکات اکبر میثاقیان در کنار زمین و در طول مسابقه جالب توجه بود
  • بعد از پایان یافتن مسابه مدیر عامل باشگاه دقایقی با اکبر میثاقیان به گفتگو پرداخت
  • سه تن از بازیکنان به دلیل مسایل انضباطی رخ داده در مسابقه ذرت کاران اجازه حضور در رختکن را نداشتند
  • مسابقه تدارکاتی بعدی باشگاه با ذوب آهن نوین اصفهان روز چهارشنبه این هفته در استادیوم تختی نیر ساعت18برگزار خواهد شد

تمرینات اختصاصی پاسارگاد در آستانه مساقه با تیم شهرداری تبریز(بالای صفحه)

عصر امروز 25 مرداد از ساعت18 تمرین تیم پاسارگاد به مدت60 دقیقه آغازشد .در تمرین امروز ابتدا بازیکنان با دیدن دور زمین و حرکات سبک با توپ به گرم کردن بدنهای خود اقدام نمودند .بعد از گرم کردن نوبت جرای برنامه های مورد نظر سرمربی بود که بازیکنان در قالب دو تیم نارنجی و سبز و در نیمه زمین به انجام مسابقه پرداختندکه تاکید احمد محمد زاده بر حفظ توپ و انجام بازی و پاس کاری تکضرب بود. در تمرین امروز سه نفر از بازیکنان به دلیل مسائل انضباطی اجازه حضور در تمرینات را نداشتند و به احتمال بسیار زیاد این بازیکنان از لیست باشگاه کنار گذاشته خواهند شد .
آبی پوشان پاسارگاد فردا ساعت16:30 به مصاف تیم شهرداری تبریز خواهند رفت .شهرداری تبریز در حال حاضر در دسته یک کشوری حضور دارد اکبر میثاقیان مربی این تیم در تلاش است ک سال آینده با شهرداری تبریز را به لیگ برتر کشور صعود کند

عصر روز شنبه24مرداد ماه قرع کشی لیگ برترفوتبال اردبیل در هیئت فوتبال استان انجام شد(بالای صفحه)

ساعت 17 دیروز در جلسه3.5 ساعته ای که با حضور مسئولین هیئت فوتبال استان و نمایندگان تیمهای لیگ برتری استان و در سالن جلسات هیئت فوتبال برگزار شد .ابتدا مسئولان و نمایندگان تیم های حاضر به بررسی مشکلات و ارایه پیشنهادات و نکته نظرات خود پیرامون لیگ برتر امسال پرداختند.در این جلسه محمد مینائی مدیر عامل باشگاه نیز حضور داشت .در پایان جلسه دروز قرعه کشی لیگ برتر با حضور نمایندگان 10 تیم حاضر برگزار شد و تیمها حریفان خود تا پایان نیم فصل اول را شناختند.تیم های حاضر در لیگ برتر امسال به این شرح زیراعلام میشود.
1 – قارتال ساوالان اردبیل 2 – آذراب بیله سوار 3 – پاسارگاد سرعین 4 – شهید قدوسی مشکین شهر 5 –ذرت کاران پرس آباد 6 – آلوارس اردبیل 7 – نظام مهندسی گرمی 8 – کاغذ سازی مشکین شهر 9 – گندم کاران بیله سوار 10 – ابوذر پار آباد
اسارگاد بازی مقابل ذرت کاران را به تصمیمات داوری باخت(بالای صفحه)

آبی پوشان پاسارگاد امروز در دومین بازی جام حذفی خود در حالی به مصاف ذرت کاران شهرستان پارس آباد رفتند که قبل از شرو بازی امیدهای زیادی برای برد داشتند . اما برخلاف برتری فنی پاسارگاد در هر دو نیمه و تنها به علت تصمیمات اشتباه و مغرضانه داوری نتیجه را واگذار کرد . در این مسابقه داور بازی ابتدا یک پنالتی به نفع تیم ذرت کاران اعلام کرد که حتی به عقیده داور چهارم و هیئت برگزار کننده اصلا پنالتی نبود.دومین اشتباه داور اخراج یاسر رحیمی بود که داور با این اشتباه خود روحیه و نظم تیمی پاسارگاد را به هم ریخت و اما سومین اشتباه فاحش داوری نادیده گرفتن خطای پنالتی ومدافع حریف به روی طاهر پرورش مهاجم تیم پاسارگاد بود . امید است که رئیس کمیته داوران استان اردبیل در انتخاب داوران برای بازیهای حساس دقت بیشتری از خود نشان دهد


گزارش و حواشی تمرین پاسارگاد در تاریخ21/5/88 در استادیوم علی دائی(بالای صفحه)

بازیکنان پاسارگاد امروز بمدت110 دقیقه آخرین تمرین خود قبل از بازی با ذرت کاران پارس آباد را برگزار کردند در تمرین امروز ایتدا بازیکنان بمدت 20 دقیقه به گرم کردن پرداختند که 10 دقیقه آن بازی آقا وسط 5دقیقه دویدن دور زمین و 5دقیقه هم کارهای سرعتی بود بعد از رم کردن بازیکنان زیر نظر سرمربی30دقیقه کارهای تکنیکی شامل بازی5در5 و 6در6 با یک یار اضافه را انجام دادند که هدف از انجام این تمرین پاس و حمایت از بازیکن صاحب توپ بوددر تمرینات امروز بازیکنان 10 دقیقه شوت از راه دور به سمت دروازه را تمرین کردند و پایان بخش تمرینات امروز بازی درون تیمی در قالب دو تیم سبز و مشکی بود .بعد از انجان این بازی 10 دقیقه نیز بازیکنان بدنهای خود را سرد کردند.در تمرین امروز نیز علیرضا علائی دستیار اول احمد محمدزاده غایب بود.


تیم فوتسال پاسارگاد سرعین در رقابتهای جام رمضان اردبیل شرکت خواهد کرد(بالای صفحه)

تیم فوتسال باشگاه فرهنگی ورزشی پاسارگاد سرعین در رقابتهای جام رمضان اردبیل با سرمربیگری آقای محمد صادق اوجه شرکت خواهد کرد. اطلاعات و اخبار تکمیلی بزودی از طریق همین سایت به اطلاع عمو خواهد رسید . اسامی ارائه شده به هیت فوتبال استان اردبیل به این شرح میباشد.
1 – محسن معظمی 2- یوسف کیانی 3 – علی اوجه 4 – بهرام پالیزبان 5 – حسن کریم زاده 6 – مهدی شجاعی 7 – بهنام شام سواری 8 – مصطفی ملک پور 9 – تورج همرنگ 10 – هاشم منصف هنوز در مورد شرکت تیم فوتسال باشگاه در مسابقات جام رمضان سرعین تصمیم گیری نشده است و احتمال شرکت تیم فوتسال باشگاه در جام رمضان شهرستان سرعین بسیار ضعیف میباشد .


بخش نظرات کاربران سایت بصورت آزمایشی راه اندازی شد(بالای صفحه)

برای استفاده از نظرات٬ پیشنهادات و انتقادات کاربران٬ بخش ارسال نظرات کاربران که از ابتدای شروع به کار سایت رسمی باشگاه به علت وجودمشکلات و اشکالاتی در سرور بدون استفاده بود.بصورت موقت و آزمایشی راه اندازی شده و از این به بعد کلیه کاربان و علاقمندان باشگاه میتوانند با رجوع به صفحه و لینک مذکور هرگونه نظر و پیشنهاد و انتقاد خود در باره باشگاه را برای رسیدگی مسئولین ارسال نمایند


ساعت شروع تمرینات روزهای یکشنبه به 6 بعد از ظهر تغییر یافت(بالای صفه)

با تغییرات انجام شده ٬ از امروز18مرداد تمرین روزهای یکشنبه که قبلا از ساعت16 آغاز می شد به ساعت 18 تغییر یافته و کلیه بازیکنان و کادر فنی موظف هستند از این به بع روزهای یکشنبه راس ساعت6 بعد از ظهر در محل تمرین حاضر شوند.به اطلاع میرساند که ساعت حرکت سرویس اختصاصی باشگاه روزها یکشنبه از سرعین در ساعت16:45 و از اردبیل راس ساعت17:40 دقیقه خواهد بود.
این تغییر زمان فقط برای نوبت تمرینی روزهای یکشنبه بوده و زمان تمرین سایر نوبت ها به همان روال قبلی خواهد بود.لازم بذر است که این تغییر ساعت موقت بوده و با اطلاع ثانوی تغییر خواهد یافت


تمرینات امروز18 مداد در هوای بسیار خنک تابستان پیگیری شد(بالای صفحه)

تمرین امروزپاسارگاد که در هوای بسیار خنک مرداد و در ساعت 18 آغاز شد ابتدا بازیکنان با دویدن دور زمین و نرمش و حرکات سبک با توپ به گرم کردن بدنهای خود اقدام نمودند.مرحله دوم تمرینات امروز حرکت از بین موانع شامل حرکت زیگزاگ ٬ زانو ٬ پرش و استارت های کوتا ه بود و بعد ازآن بازیکنان به یک فوتبال دستگرمی پرداختند که با نتیجه4بر2 مغلوب شدند. در این فوتبال دستگرمی هدف احمد محمد زاده سرمربی تیم محک زدن بازیکنان تازه وارد و سنجش نکا قوت و ضعف تیم جهت رویارویی با تیم ذرت کاران بود.بازیکنان ذخیره نیز در پشت دروازه به بازی تنیس بال پرداختند و در نیمه دوم بازی کلیه بازیکنان ذخیره با بازیکان اصلی تعویض شدند
در تمرین امروز عده ایی از بازیکنان به علت عدم اطلاع از تغییر زمان تمرین روزهای یکشنبه غایب بودند و علیرضا علایی دستیار اول سرمربی با اجازه از باشگاه و به دلیل مسایل شخصی در تمرینات حضور نداشت. در پایان تمرین امروز و بعد از سرد کرد بازیکنان٬ سرمربی تیم زمان بازی بعدی از سری مسابقات جام حذفی را که روز جمعه این هفته و به میزبانی باشگاه پاسارگاد در استادیوم بیست هزار نفری علی دائی برگزار خواهد شد را به اطلاع بازیکنان رساند.زمان تمرین بعدی تیم روز سه شنبه این هفته ساعت 17و در ورزشگاه تختی اردبیل خواهد بود.


پاسارگاد اولین بازی خود در جام حذفی مقابل قدوسی را برد(بالای صفحه)

عصر امروز(شانزدهم مرداد) آبی پوشان پاسارگاد در اولین بازی خود از سری مسابقات جام حذفی در ورزشگاه تختی مشکین شهر میهمان قدوسی این شهر بودند.این بازی که از ساعت16 و در یک هوای نسبتا گرم انجام شد. در نیمه اول بر خلاف نتیجه بازی هر دو تیم بازی نسبتا پایاپایی از خود به نمایش گذاشتند. در این نیمه ابتدا در دقیقه15 قدوسی توانست از روی نقطه پنالتی دروازه پاسارگاد را باز کند .گل دوم تیم قدوسی در دقیقه20 بازی به ثمر رسید.در دقیقه27 بازی٬ قیام حسین زاده کاپیتان تیم توانست یکی از گلهای زده را تلافی نماید.و دو تیم با نتیج دو بر یک به رختکن رفتند.در نیمه دوم و در دقیقه69 بهرام پالیزبان توانست بازی را به تساوی بکشاند.
از دقیقه 70 به بعد پاسارگاد فشار مضاعفی را بر روی دروازه قدوسی ایجاد کرد. و در نهایت بهرام نصرتی یار تعویضی تیم که از دقیقه 72 وارد زمین شده بود توانست به زیبایی توپ را با تور دروازه قدوسی آشنا کند ودر پایان 90 دقیقه آبی پوشان توانستند بانتیجه 3 بر 2 بازی را به سود خود به اتمام رسانند .
ترکیب تیم پسارگاد در مقابل قدوسی به شرح زیر میباشد:
یوسف کیانی. بهنام حاتمی . خلیل راهرو . یاسر سعیدی . قیام حسین زاده . محسن معظمی(محمود نصرتی دقیقه76) . تورج همرنگ . طاهر پرورش (علیرضا لطفی آذر دقیقه79). علیرضا اوجه(ابراهیم امانی دقیقه46) . سلیم شیرزاد
در این بازی  ابراهیم امنی . طاهر پرورش. خلیل راهرو . محسن معظمی هر کدام یک کارت زرد گرفند در دقیقه30 داور یک گل پاسارگاد را ردود اعلا کرد و بازی 4 دقیقه نیز وقت اضاف داشت