اخبار باشگاه

1 • 2 • 3 • 4

مشروح خبرها

تمرینات با نشاط و شادب در آستانه اولین مسابقه جام حذفی(بالای صفحه)

تمرینات امروز (13مرداد)طبق اطلاع قبلی به علت تعطیل بودن محل تمرینات باشگاه(استادیوم علی دائی)در منطقه همطوار خلخال راس ساعت 16 آغاز شد و بازیکنان ابتدا با دویدن دور زمین و حرکات سبک با توپ بدنهای خود را گرم کردند..بعد از آن بدستور احمد محمد زاده بازیکنان به توسعه توپ در زمین با پاسهای کوتاه و بلند پرداختند و سپس بازیکنان در قالب دو تیم نارنجی و سرمه ایی به مسابقه درون تیمی پرداختند که گلهای زیادی از روی خط دروازه ها رد و بدل شد .پایان بخش برنامه های امروزضربات پنالتی بود.
*مدیر عامل باشگاه بعد از حدود40دقیقه از شروع تمرینات در محل حاضرشده و نظاره گر کار بازیکنان شد
*در پایان تمرینات لباسهای کادر فنی و بازیکنان داخل یک ساک آبی رنگ شامل دودست پیراهن شورت آبی و سفید.یکدست گرمکن سرمه ایی.دوجفت جوراب آبی و سفید.یک جفت ضربه گیر تحویل داده شد
*تعدادی از بازیکنان که تاکنون با باشگاه قراداد داخلی امضاء نکرده بودند قرادادهای خود را امضاء کردند
*یوسف کیانی دروازبان اول تیم و محسن معظمی مهاجم گلزن تیم به علت مصدمیت جزیی در کنار زمین ب انجام حرکات نرم و اختصاصی پرداختند
*بازیکنان از تمرین روز چهارشنبه این هفته معاف و بجای آ���� روز پنج شنبه به ریکاوری خواهند پرداخت
*زمان حرکت سرویس باشگاه جهت مسابقه با قدوسی مشکین شهر روز جمعه ساعت 9 صبح از سرعین خواهد بود
* با موافقت شفاهی محمد مینائی احتمال شرکت تیم فوتسال باشگاه ر مسابقات جام رمضان اردبیل قوت گرفت


شش بازیکن باشگاه با حضور در هیئت فوتبال اردبیل قرارداد رسمی خود را به ثبت رساندند(بالای صفحه)

به گزارش روابط عمومی باشگاه ٬یوسف کیانی بازیکن فصل گذشته قارتال ساوالان و محمود نصرتی بازیکن فصل گذشته استقلال سرعین عصر روز دوشنبه دوازدهم مرداد ماه با حضور در هیئت فوتبال استان اردبیل قرا داد رسمی خود را با این باشگاه به ثبت رساندند.
همچنین امروز علیرضا اوجه٬محسن معظمی٬مهران موسی زاده و خیام جهانی با حضور در هیئت فوتبال استان اردبیل قرار داد رسمی خود را به مدت دو سال با باشگاه به ثبت رساندند.
لازم بذکر است که قرارداد محمود نصرتی دوساله و قراداد یوسف کیانی شش ماهه میباشد که در صورت توافق طرفین قرار داد بعد از شش ماه قابل تمدید خواهد بود.
همه بازیکنان که قراردادشان را امروز به ثبت رسانیدند میتوانند در بازی روز جمعه مقابل قدوسی مشکین شهر از سری مسابقات جام حذفی به میدان بروند.


فوتبال دستگرمی با جوانان شهرداری اردبیل در استادیوم علی دائی(بالای صفحه)

آبی پوشان پاسارگاد امروز بجای انجام تمرینات متدوال خود یک فوتبال دستگرمی با جوانان شهرداری اردبیل برگزار کردند.این مسابقه حدود ساعت16:30شروع شد و در پایان دو تیم به نتیجه مساوی1-1رضایت دادند گل پاسارگاد را محسن معظمی مهاجم گلزن تیم در نیمه نخست با پاس طاهر پرورش به ثمر رسانید.
* سایر بازیکنان تیم نیز در حین انجام بازی دستگرمی در پشت دروازه به انجام بازی تنیس بال پرداختند .
* مدیر عامل باشگاه برخلاف روزهای گذشته با کمی تاخیر در استادیوم حضور یافت .
* علیرضا علائی دستیار اول احمد محمدزاده به علت مسایل شخصی و با اجازه مدیرعامل باشگاه در تمرینات حضور نداشت.
* یک تیم فوتبال بانوان با لباس ورزشی سرخ دقایقی از روی سکوهای ورزشگاه به تماشای تمرینات تیم نشستند.
* تمرین روز سه شنبه به علت برگزاری مسابقات فوتبال بانوان در استادیوم علی دایی٬ در زمین چمن منطقه همطوار انجام خواهد شد .


آخرین پاسخ به کینه توزیها و حسادتهای دشمنان باشگاه در چند جمله(بالای صفحه)

فرعون از شیطان پرسید آیا بر روی زمین کسی را سراغ داری که از من و تو شرورتر باشد؟! شیطن گفت: انسان حسود از من و تو بدتر است، برای اینکه حسد عمل را می خرد همان طوری که آتش هیزم را می خورد(شیطان عمل مردم را با زحمت ضایع و نابود می کند ولی حسد بدون مقدمه و بدون زحمت عمل را می سوزاند).
روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پاسارگاد سرعین از این به بعد در این سایت فقط به اخبار و نتایج ورزشی باشگاه پرداخته و از درج هرگونه بیانیه و نوشته ایی در دفاع از خود دراین محیط مجازی امتناع نموده و به این نوشته کاملن معتقد است که خاموشی بهترین جواب مردم ابله بوده و خواهد بود.
لازم بذکر است که مدیر عامل باشگاه پاسارگاد در حال تنظیم شکایت نامه ایی بر علیه یکی از اعضاء تیم فوتبالی از سرعین بوده و نتیجه آن به اطلاع عموم خواهد رسید.


علت درد عضلات در فوتبال و راههای پیشگیری از آن(بالای صفحه)

وقتی فوتبال بازی می‌کنیم یا هر ورزش دیگر را انجام می‌دهیم، عضلات ما گلوکز) قند) را از خون می‌گیرند تا برای تولید انرژی از آن استفاده کنند. انرژی در حرکت عضلات به ما کمک می‌کند. ماده زائدی که در هنگام ورزش کردن در بدن ما تشکیل می‌شود شامل اسیدی به نام «اسید لاکتیک» است. هر چقدر عضلات ما گلوکز یا قند بیشتری مصرف کنند، اسید لاکتیک بیشتری تولید می‌کنند. اسید لاکتیک مثل سمی است که در عضلات جمع می‌شود. بعد از مدتی، بر میزان اسید لاکتیک افزوده می‌شود و به حدی می‌رسد که عضلات را به درد می‌آورد، در نتیجه مجبور خواهیم شد ورزش را متوقف کنیم. علاوه بر اسید لاکتیک، سم‌های دیگری نیز تولید می‌شوند. این سم‌ها وارد خون می‌شوند و خون آنها را به تمام بدن از جمله مغز منتقل می‌کند. در نتیجه شما احساس خستگی میکنید و تمایل به استراحت پیدا می‌کنید. وقتی استراحت می‌کنید، جریان خون، سید لاکتیک و سم‌های دیگری را که در عضلات و مغز جمع شده‌اند، از آنجا دور می کنند. بعد از مدت کوتاهی مغز و بدن شما سرحال می‌شود و می‌توانید ورزشتان را ادامه بدهید. هنگامی که بر اثر ورزش، مقدار اسید لاکتیک در عضلات شما بالا می رود، باعث خستگی و احساس ضعف در عضلات می شود. بنابراین استفاده از مواد غذایی که در بدن شما باعث بروز پاسخ قلیایی گردد و اسید را خنثی کند می تواند از خستگی شما بکاهد، مانند سیب ، پرتقال، توت فرنگی ، لیمو، گلابی ، سیب زمینی، اسفناج، خیار ، ترب، تربچه و سایر میوه ها و سبزیجات.

برد پر گل مقابل صبا مقاومت اردبیل با نتیجه پر گل 9برصفر(بالای صفحه)

آبی پوشان پاسارگاد سرعین امروز در یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم دسته یکی صبا مقاومت اردبیل رفتند.این بازی که به میزبابی باشگاه پاسارگاد و در زمین ورزشگاه کارگران اردبیل برگزار شد با نتیجه 9بر صفر به سود آبی پوشان پاسارگاد ب پایان رسید .بازیکنان پاسارگاد در این مسابقه بازی نسبتا نرمی از خود به نمایش گذاشتند.از موارد قابل ذکر در این مسابقه انگیزه بسیار بالای محمود نصرتی بازیکن تازه وارد تیم بود که توانست علاوه بر زدن دو گل دو پاس گل نیزبدهد.
آبی پوشان پاسارگاد خود را برای شرکت درمسابقات جام حذفی و لیگ برتر استان آماده میکنند.که هنوز زمان دقیق اولین بازی پاسارگاد از سری مسابقات جام حذفی که به میزبانی قدوسی مشکین شهر برگزار خواهد شد از سوی هیت فوتبال استان اعلام نشده است .
گزارش و حواشی تمرین پاسارگاد در هفتم تیرماه هشتاد و هشت(بالای صفحه)

تمرین پاسارگاد امروز از ساعت 16 پیگیرى شد و آبى پوشان زیر نظر کادر فنى به انجام کارهاى تاکتیکى پرداختند.تمرین امروز پاسارگاد با گرم کردن با توپ و دویدن دور زمین آغاز شد.که حدود 15 دقیقه بطول انجامید . پس از آن نفرات کارهاى تاکتیکى با توپ شامل شوت به دروازه و شوت های ناگهانی را انجام دادند. عبور از موانع و استارت های کوتاه نیز زیر نظر مربیان انجام شد.در ادامه بازیکنان کارها کششى را در دستور کار خود قرار دادند. فوتبال تاکتیکى در قال دو تیم مشکی و نارنجی پایان بخش تمرین پاسارگاد بود. احمد محمد زاده در پایان تمرینات نفرات مورد نظر خود جهت شرکت در بازی تدارکاتی فردا را انتخاب کرد.آبی پوشان پاسارگاد فردا هشتم مرداد و در یک بازی تداکاتی ٬میزبان یکی از تیم های دسته اولی اردبیل خواهند بود .این مسابقه راس ساعت 16 در ورزشگاه کارگران اردبیل برگزار خواهد شد.

ثبت قرارداد با محمود نصرتی بازیکن سابق تیم استقلال سرعین(بالای صفحه)

پس از مذاکرات اولیه سرانجام محمود نصرتی بازیکن سابق تیم استقلال سرعین با دریافت رضایتنامه از تیم خود به جمع آبی پوشان پاسارگاد پیوست. استقلال سرعین فصل گذشته در لیگ دسته یک استان حضور داشت که نتانست نتایج خوبی کسب کند.محمود نصرتی
مدیر عامل باشگاه پاسارگاد در قبال دریافت رضایتنامه محمود نصرتی مهاجم پیشین استقلال سرعین مبلغی را به درخواست کتبی یکی از عوامل و به حساب شخصی یکی از اعضاء استقلال سرعین واریز کردند. مبلغ واریز شده در صورت لزوم از طریق همین سایت اعلام خواهد شد .
گفته میشود که چند بازیکن دیگر از تیم استقلال سرعین تمایل به حضور در جمع آبی پوشان پاسارگاد کرده اندکه در صورت موافقت مدیر عامل پاسارگاد و یا نیاز سرمربی تیم و پس از اتمام قراردادشان با تیم استقلال سرعین با باشگاه پاسارگاد سرعین قرارداد امضاء خواهند نمود.
به گفته احمد محمدزاده سرمربی باشگاه هنوز آقای ممود نصرتی با روزهای اوج خود فاصله بسیاری دارد و جهت حضور در ترکیب اصلی تیم باید خود را به مرز آمادگی نزدیک کند.محمود نصرتی علت اصلی افت و افول آمادگی خود را فقر دانش فنی مربیان و نبود نظم و انضباط در تیم سابق خود عنوان نموده و گفت :امیدوار است با راهنماییهای مربیان باشگاه پاسارگاد و همچنین وجود مدیریت عالی در این باشگاه و با تلاشهای مضاعف خود بتواند خود را به سطح کامل آمادگی برساند.
محمد مینائی مدیر عامل باشگاه علت پرداخت مبلغ در قبال دریافت رضایتنامه محمود نصرتی با وجود ترافیک مهاجمان آماده در تیم پاسارگاد ٬ دادن انگیزه به جوانان با انگیزه شهر و ارج نهادن به استعدادهای نهفته نان عنوان کرده است.

تسا وی 2-2 با صدا و سیمای مرکز اردبیل نتیجه ولین مسابقه تدارکاتی باشگاه(بالای صفحه)

آبی پوشان پاسارگاد در اولین مسابقه تدارکاتی خود به مصاف تیم صدا و سیمای مرکز اردبیل رفتند .در این بازی که به میزبانی صدا و سیمای مرکز اردبیل و در زمین اختصاصی آن انجام شد . ابتدا صدا و سیما در نیمه اول توانست دروازه پاسارگاد را باز کند و مسابقه در نیمه اول با نتیجه یک بر صفربه سود صدا و سیما به پایان رسید در پایان دو نیمه٬ دو تیم به تساوی دو به دو رضایت دادند گلهای پاسارگاد سرعین را به ترتیب محسن معظمی و خیام جهانی به ثمر رساندند.از اتفاقات مهم نیمه اول مصدومیت یوسف کیانی دروازبان تیم از ناحه پیشانی بود که به علت برخورد و تکل مهاجم صدا و سیما دچارآسیب دیدگی شده و جهت مداوا به درمانگاه اعزام شد.
از نکات جالب توجه اینکه خیام جهانی بازیکن جوان و آینده دار و تعویضی تیم توانست در اولین بازی خود دروازه تیم حریف را باز کند در این مسابقه هر دو تیم بازی نسبتا محکمی از خود به نمایش گذاشتند.صدا و یمای مرکز اردبیل مدافع چند سال عنوان قهمانی و نایب قهرمانی مراکز صدا و سیمای ایران میباشد.


دوشنبه پنجم مرداد ساعت18 بازی تدارکاتی با تیم صدا و سیمای مرکز اردبیل(بال صفحه)

تمرینات امروز(چهارم مرداد) ساعت16 زیر نظر احمد محمد زاده آغاز شد .بعد از صحبتهای اولیه سرمربی بازیکنان بمدت15 دقیقه به گرم کردن پرداختند . بعد از آن زیر نظر سرمربی به مدت 30 دقیقه کارهای تاکتیکی را انجام دادند که تاکید سرمربی بر استفاده از اور لب زمین و پاس دیواری و سانتر از جناحین بود و بعد از آن طبق روال چند جلسه قبلی بازی درون تیمی در قالب دو تیم سبز و نارنجی بود که احمد محمد زاده درحین بازی نکات تاکتیکی را به بازیکنان گوشزد میکرد. ازموارد مهم تمرین امروز حضور سه دوازبان جدید در تمرینات بود که عملکرد نسبتا خوبی از خود به نمایش گذاشتند مورد بعدی اینکه بعد از اتمام تمرینات دو بازیکن یطور اختصاصی نکات مورد نظر سرمربی را تمرین کردند.
در پایان بازی و در حین سرد کردن بازیکنا٬ سرمربی تیم ضمن اشاره به مسابقه دوستانه فردا با صدا و سیمای مرکز اردبیل بازیکنان مورد نظر خود برای شرکت در این مسابقه را انتخاب کرد.

انجام بازی تدارکاتی روز پنجشنبه هشت مرداد ساعت 16 در ورزشگاه کارگران اردبیل(بالای صفحه)

با هماهنگیهای انجام شده با مدیریت مجموعه ورزشی کارگران اردبیل روزپنجشنبه هشتم مرداد ساعت 16 آبی پوشا پاسارگاد به مصاف یکی از تیمهای دسته یکی استان خواهند رفت .این بازی به میزبانی باشگاه پاسارگاد وجهت آمادگی بیشتر بازیکنان قبل از شروع بازیهای جام حذفی برگزار میشود.هدف از انتخاب ورزشگاه کارگران اردبیل٬ آشنایی بازیکنان با زمین چمن طبیعی ورزشگاه میباشد .
آبی پوشان پاسارگاد جهت برگزاری اولین بازی خود از سری مسابقات جام حذفی عازم شهرستان مشکین شهر خواهند شد در این دیدار پاسارگاد سرعین میهمان قدوسی مشکین شهر خواهد بود. هنوز زمان دقیق این مسابقه از سوی هیت فوتبال استان اردبیل اعلام نشده است.


ارایه لیست کادر فنی وبازیکنان شرکت کننده درجام حذفی در آخرین روز(بالای صفحه)

عصر روز پنجشنبه اول مرداد ماه ٬محمد مینایی بهمراه احمد محمد زاده سرمربی تیم با حضور در هیت فوتبال استان اردبیل٬ لیست کامل نفرات و بازیکنان شرکت کننده در جام حذفی را ارائه کردند.
در میان لیست ارایه شده اسامی هفت نفر افراد تازه وارد شامل بازیکنان و کادر فنی دیده میشود. کلیه نفراتی که در لیس ارائه شده اند در یک بازی تدارکاتی قبل از شروع مسابقات جام حذفی محک زده خواهند شد.لازم بذکر است که لیست اعلام شده فقط برای سه بازی جام حذفی بوده و در صورت صعود به مرح بالاتر و همچنین شرکت در لیگ برتر استان لیست بازیکنان تغییر خواهد کرد که ملاک انتخاب و ارائه لیست نهایی نظم و انضباط و عملکرد فنی و درصد رضایت مدیریت ٬سرمربی و کادر فنی از عملکرد بازیکنان اعلام شده است.
لیست ارائه شده به این شرح یباشد.
کادر فنی:احمد محمدزاده(سرمربی) . علیرضا علایی(مربی) . بهرام نصرتی(تدارکات) . امیر قاسمی(پزشکیار)
بازیکنان:اصغر پناهنده . محمد فیضی .علیرضا اوجه . بهرام پالیزبان . طاهرپرورش . یاسر رحیمی . محسن معظمی . تورج همرنگ . خیام جهانی تکله . رضا محسن زاده . مهران موسی زاده . سلیم شیرزاد ملاباشی . علیرضا لطفی اذر . بهنام حاتمی . هاشم منصف . مهدی سعدی قوجه بیگلو . خلیل راهرو زرگر
به اطلاع میرساند که پست سرپرست تیم از چارت سازمانی باشگاه حذف شده است


11راه تخفیف درد زانو در فوتبالیستها(بالای صفحه)

1ـ وزن را از روی زانویتان بردارید 2 ـ زانو بند را کنار بگذارید 3 ـ از پمادهای آرام بخش استفاده کنید 4- با تمرین ماهیچه ها را تقویت کنید . 5- از کمپرس یخ استفاده کنید .6- از گرما با احتیاط استفاده کنید 7- کشش را فراموش نکنید 8- روی زمین نرم بدوید 9 - ناحیه صدمه دیده را ببندید10 - کفشهایتان را نو کنید 11- استراحت کنید

تمرینات آبی پوشان پاسارگاد طبق برنامه پیش میرود .(بالای صفحه)

تمرینات امروز (چهارشنبه31تیر ماه) بمدت120 دقیقه طبق برنامه های منظم سرمربی تیم برگزار شد طبق معمول تمرینات گذشته٬ ابتدا بازیکنان با دویدن دور زمین وحرکات سبک با توپ بدن خود را گرم کردند و بعد از آن با دستور سرمربی به انجام تمرین قدرت در سرعت به مدت 10 دقیقه پرداختند. ادامه تمرینات انجام مسابقه فوتبال درون تیمی بین بازیکنان در قالب دو تیم سبز و نارنجی در دو وقت 30 دقیقه بود که تاکید احمد محمد زاده سرمربی تیم بر سانتر از جناحین و استفاده از کناره های زمین بود.مسابقه بین دو تیم نارنجی و سبز با نتیجه چهار بر سه به سود تیم سبز پایان یافت و بازیکنان بمدت 10 دقیقه بدنهای خود را سرد کردند.

آب و تعادل الکترولیتی برای بازیکنان فوتبال(بالای صفحه)

آب مهمترین ماده غذائی برای بازیکنان فوتبال٬قبل٬بعد و در طول بازی است.در حین انجام تمرین مصرف انرژی منجر به تولید گرما می شود.تبخیرآب از میان منفذهای پوست (عرق کردن) روشی بسیار حیاتی برای خنک کردن و پائین آوردن دمای درون بدن است. مقدارآبی که بخار می شودباید به نحوی در خون جایگزین شود تا غلظت خون و غلظت یونی داخل سلول که برای اعمال طبیعی حیاتی هستند به وضعیت اولیه خود برگردد.به علاوه نوشیدن آب خنک می تواند بدن را خنک و دمای آن را در 37 درجه سانتیگراد نگه دارد.یک بازیکن می باید 1 تا 2 لیوان آب خنک قبل از مسابقه یا تمرین بنوشد . همچنین بازیکن به ازای هر نیم کیلوگرم از وزنی که در یک تمرین یا مسابقه کم می کند باید یک لیوان آب بنوشد.در حین تمرین یا مسابقه بازیکن می باید 120 تا 180 سی سی آب را در هر 20 تا 25 دقیقه بنوشد تا آب رسانی مناسبی صورت پذیرد و سرحال بماند.اگر دمای بدن در 37 درجه سانتیگراد حفظ نشود ممکن است ناراحتی هایی چون : گرفتگی عضلات ؛خستگی ؛و گرمازدگی اتفاق بیافتد.
چه چیز بنوشیم و چه وقت؟
قبل از تمرین یا مسابقه
آب، نوشابه های ورزشی با قند پائین ، چای و نوشابه های گازداربدون کافئین بهترین گزینه های قبل از مسابقه اند . چای سرد شده نیز در روزهای گر خوب و مناسب است ولی به خاطر اینکه کافئین موجود در چای ادرارآور است خوردن چای زیاد قبل از مسابقه و یا در حین مسابقه به هیچ وجه توصیه نمی شود. مایعات با قند بالا نظیر آبمیوه و.... فقط برای بعد از مسابقه مفیدند و البته باید از خوردن آنها قبل از مسابقه یا در حین انجام بازی خودداری کرد. محتوای قند زیاد این نوشیدنی ها جذب معده ای مایعات را کاهش می دهد.
در طول تمرین یا مسابقه
کربوهیدرات تا حدودی خوب است ولی مقدار زیاد آن به علت اینکه جذب معده ای و روده ای را کاهش می دهد خوب نیست. مایعات با غلظت 5 تا 10 درصد را پیشنهاد می کنیم . آب و نوشابه های ورزشی با قند پائین و چای سرد شده با کمی قند گزینه های مناسبی برای مصرف در حین تمرین یا مسابقه می باشند. به مقدار کم ودر دفعات زیاد نوشیدنی بخورید. نوشابه های گازدار انتخاب خوبی برای مصرف در طول تمرین نمی باشند زیرامحتوای قندی آنها بالا بوده گاز موجود در آن احتمالا شمارا ناراحت می کند و همچنین کافئین آن ادرار آور بوده و موجب افزایش از دست رفتن آب در بدن می شود.
بعد از تمرین یا مسابقه
آب ، آبمیوه رقیق شده ، نوشابه های گازدار و نوشابه های ورزشی همگی خوب و مفیدند.نوشیدنی های قندی پس از مسابقه و تمرین بسیار مفید هستند زیا به جبران ذخایر انرژی از دست رفته کمک می کند


چطوردر ورزش پر برخورد فوتبال رباط پاره نکنیم  (بالای صفحه)

ورزش فوتبال یکی از پربرخوردترین رشته های ورزشی است که در آن فیزیک نقش بسیارمهمی را دارااست . از این روفاکتورهای بسیاری در ان نقش دارند. آسیب دیدگی رباط صلیبی که این روزها بسیاررواج پیداکرده است هم در ایران و هم در بسیاری از کشورها ی صاحب فوتبال اجتناب ناپذیر است بارها دیده شده که بهترین فوتبالیست های دنیا که در بهترین و پرامکانات ترین تیم های جهان توپ می زننددچار این حادثه می شوند ولی می توان درصد وقوع این عارضه را تاحدودی کنترل کرد. در مرحله اول استراحت نقش بسزائی ایف میکند. امروزه در دنیا مرسوم است که یک ورزشکار حرفه ای در شبانه روز باید 8 تا 9 ساعت خواب کافی داشته باشد . حتما خواب قبل از نیمه شب یعنی قبل از ساعت 24 باشد. در مرحله دوم تغذیه مناسب و کنترل شده از هر جهت در ساعت های معین. مرحله سوم مراقبت های بهداشتی و جسمی از لحاظ نیازهای قشر جوان و داشتن یک زندگی کاملا سالم و حرفه ای و همچنین اعصابی آرام و با آرامش تمرین کردن . مرحله چهارم فازهای تمرینی است که شامل تمرینات خارج از فصل٬شروع فصل و داخل فصل است. نوع تمرینات باید به صورت طبقه بندی شده و گام به گام باشد. تمرینات با وزنه نقش بسیار مهمی در پیشگیری از آسیب دیدگیهای احتمالی ایفا می نماید. تمرینات با وزنه در ورزش پربرخورد فوتبال اعجاز می کندکه متاسفانه در باشگاههای ما کمتر به آن توجه می شود. نع دیگر تمرینات ترکیبی تمرینات پلی متریکی است که این تمرین باعث استحکام رباط ها می شود. نمونه ای از این نوع تمرینها جامپینگ ( پرشها ) است که اگر درست و در زمان مشخص انجام شود باعث افزایش توان بیشتر عضلات چهار سر ٬ همسترینگ و دیگر اندام تحتانی می شود.

انتخاب آقای امیر قاسمی به عنوان پزشک تیم(بالای صفحه)

با توجه به حضور آبی پوشان پاسارگاد در لیگ رترو جام حذفی و همچنین فشرده بودن تمرینات آماده سازی و بدنسازی و نیاز مبرم باشگاه به حضور یک پزشکیار متخصص در کنار تیم وبا توجه به صحبت های اولیه با چند نفر٬ سرانجام آقای امیر قاسمی از طرف مدیر عامل باشگاه به عنوان پزشکیار باشگاه انتخاب شد. آقای امیر قاسمی از جوانان ورزش دوست ٬ بانشاط وپرتلاش سرعین دارای مدرک تخصصی امداد و کمک های اولیه در رشته های ورزشی بوده که مدرک مذکوررا در سال 82 ازمرکز تخصصی مربوطه در تهران اخذ کرده است.حضور خالصانه افراد دلسوز و کاربلدی مانند آقای امیر قاسمی علاوه بر روحیه بخشی به بازیکنان تیم باعث افتخارباشگاه نیزخواهد بود.


ساعت تمرینات تیم از روز یکشنبه به ساعت16 تغییر یافت (بالای صفحه)

انجام تمرینات تیم از روز چهارشنبه از ساعت15:30 به ساعت16 تغییر می یابد و کله بازیکنان و مربیان موظفند برنامه ریزیها ی خود را با زمان جدید تنظیم نمایند و همچنین زمان حرکت سرویس باشگاه از مبداء(سرعین) راس ساعت14:40دقیقه و از میدان علی سرباز اردبیل راس ساعت 15:40 دقیقه خواهد بود همچنین کلیه بازیکنان و اعضاء کادر فنی که تاکنون کپی مدارک شناسایی خود از قبیل وضعیت نظام وظیفه٬کارت ملی و شناسنامه خود را تحویل باشگاه نداده اند لازم است تا در اسرع وقت نسبت ب تحویل مدارک مربوطه اقدام نمایند.


تلاش مدیریت باشگاه برای افزایش تعداد روزهای تمرین (بالای صفحه)

قبل از شروع تمرینات امروزآقای احمد محمد زاده دقایقی برای بازیکنان در مورد مسابقات جام حذفی در پیش رو و لزوم وجو انضباط در باشگاه صحبت کردند سپس بازیکنان بعد از گرم کردن و انجام حرکات کششی برنامه های تکنیکی را در دستور کار خود قرار داده و سپس در قالب دو تیم سفید و نارنجی به مسابقه فوتبال پرداختند .همچنین مدیر عامل باشگاه با سرمربی و سایر کادر فنی دقایقی در کنار زمین در مورد برنامه ها و اقدامات لازم برای آمادگی کامل تیم جهت شرکت د ر مسابقات جام حذفی بخصوص بازی اول در مقابل قدوی مشکین شهر به بحث و گفتگو پرداختند مبحث اصلی گفتگو ها لزوم انجام یک مسابقه دوستانه در روز جمعه این هفته در چمن طبیعی بود که به احتمال قوی روز جمعه این هفته یک دیدار دوستانه با یکی از تیم های استان بر روی چمن طبیعی برگزار خواهد شد و همچنین مقرر شد که از هفته آینده چند جلسه تمرینات هوازی درارتفاع 3000متری پیست اسکی آلوارس برگزار شود که زمان دقیق آن روز چهارشنبه این هفته به بازیکنان ابلاغ خواهد شد.


قرعه کشی جام حذفی در هیت فوتبال استان برگذار شد (بالای صفحه)

امروز ساعت17:30 (بیست و پنجم تیرماه)مراسم قرعه کشی جام حذفی با حضور مسئولین هیت فوتبال استان و نمایندگان تیم های حاضر برگزار شد .در این مراسم که با سخنرانی آقای فیروزی آغاز شد آقای محمد مینائی به همراه سرمربی تیم آقای احمد محمد زاده حضور داشتند .در این سری مسابقات که با حضور هشت تیم برگزار خواهد شد بنا بر قرعه در هفته اول پاسارگاد سرعین مهمان شهید قدوسی مشکین شهر خواهد بود که برنده این مسابقه به مصاف برنده بسیج کریق و ذرت کاران خواهد رفت .
محمد مینایی در موردهدف انگیزه تیم از شرکت در جام حذفی گفت: در حال حاضر هدف باشگاه از شرکت در این مسابقات سنجش سطح آمادگی بازیکنان و کادر فنی و همچنین انتخاب بازیکنان شایسته و ارزیابی نکات قوت و ضف تیم بوده و با انگیزه قهرمانی وارد این مسابقات خواهیم شد. وی همچنین در مورد اینکه چند در صد از بازیکنان شرکت کننده در این مسابقات تازه وارد هستند گفت: یه احتمال زیاد نود درصدبازیکنان شرکت کننده در این مسابقات از بازیکنان سابق و قدیمی تیم میباشند که بدلیل کمبود وقت و آماده نبودن بازیکنان تازه وارد نتوانستیم از بازیکنان جدید در این مسابقات استفاده کنیم وبعد از این مسابقات بتدریج بازیکنان جدید را به تیم تزریق خواهیم کرد تا در لیگ برتر امسال با ترکیبی کاملن جدید حضور داشته باشیم و از وجود جوانان با استعداد هم بتوانیم در کنار بازیکنان با تجربه استفاده کنیم وی همچنین در مورد مسابقه اول و نتیجه آن گفت:با شناختی که آقای محمد زاده از تیم های شهرستان پارس آباد دارد و همچنین تمرینات منظمی که برگزار میکنیم امیدواریم که نتیجه لازم را از این بازی کسب کنیم وی همچنین افزود برای آمادگی بیشتر یک بازی تدارکاتی هم قبل از شروع مسابقات در شهرستان مکور انجام خواهیم داد.
 لازم بذکر است که آخرین فرصت ارایه لیست بازیکنان برای شرکت در جام حذفی اول مرداد ماه اعلام شده است


برگزاری تمرینات بیست و چهارم مرداد با وجود گرما وزش شدید باد(بالای صفحه)

تمرینات سر ساعت3:30 بعد از ظهر و در یک هوای گرم و آفتابی اغاز شد. قبل از شروع تمرینات محمد مینائی مدیر عامل باشگاه و سرمربی تیم دقایقی در کنار زمین به صحبت با هم پرداختند.
 در تمرین امروز بازیکنان بعد از گرم کردن و انجام حرکات کششی به مرور کارها تاکتیکی ٬کنترل و پاس دادن توپ پرداختند. دروازبانان تیم هم در یکی از دروازه ها تمرینات اختصاصی خود را انجام دادند سپس بازیکنا در دوگروه نرنجی و سبز به انجام مسابقه پرداختند . در هنگا بازی تیم نارنجی و سبز مدیر عامل و سرمربی تیم از کنار زمین بازیکنان را زیر نظر داشته و با هم در مورد عملکرد بازیکنان گفتگو میکردند.
در تمرین امروز چند بازیکن تازه وارد نیز حضور داشتند که تعدادی زآنها با عملکرد خوب خود نظر سرمربی را به خود جلب کردند. تمرینات امروز با وجود وزش بسیار شدید باد برگذار شد که وزش شدید باد از کیفیت تمرین و بازی کاسته بود. تمرینات ساعت5:30 به پایان رسید تمرین بعدی روز یکشنبه برگذار خواهد شد .


جلسه تمرینی امروز (یکشنبه بیست و یک خرداد) با نشاط تر و با برنامه تر از گذشته برگزار شد(بالای صفحه)

تمرین امروز پاسارگاد سرعین در ساعت 15:30 با صحبت های سرمربی آغاز شد. در این جلسه که بیش از سی نفر بازیکن حضور داشتند طبق روال چند جلسه قبلی آبی پوشان پاسارگاد به گرم کردن با توپ ٬ دویدن دور زمین و انجام حرکات کششی پرداختند. بعد از آن به عبور از بین موانع پرداختند.بعد از آن بازیکنان زیر نظر مربیان تیم در سه گروه و در سه گوشه زمین به تمرینات قدرتی و سرعتی و بازی با توپ و مرور کاای تاکتیکی رداختند . بازى در ۲ قالب نارنجی وسبز از دیگر برنامه هاى تمرینى تیم بود.. در این تمرینات تعداد دروازبانهای حاضر به عدد سه رسید و یک دروازبان نیز به صورت مهمان در تمرینات شرکت کرد .یک بازیکن مسدوم هم در طول مسابقه به انجام تمرینات سبک در کنار زمین پرداخت .مدیر عامل باشگاه امروز زودتر از همیشه در ورزشگاه حضور پیدا کرده وتمرینات را به نظاره نشست . خانعلی علایی کمک مربی تیم اولین حضور رسمی خود در تمرینات را تجربه کرده و برای اولین بار در تمرینات امروز در کنار سرمربی تیم به انجام وظیفه پرداخت در این تمرین تعدادی از بازیکنان که با تاخیر سر تمرینات حاضر شده بودند بدستور سرمربی بعد از چند بار دویدن دو زمین به سایر بازیکنان ملحق شدند. در پایان این جلسه تعداد دیگری از بازیکنان که عملکرد خوبی از خود نداشتند از لیست نفرات کنار گذاشته شدند.

متن خلاصه شده مصابه رئیس باشگاه با خبر نگار روزنامه ارک(بالای صفحه)

بدون شک امروزه کمتر کسی را می توان پیدا کرد که با ورزش آشنایی نداشته و یا حتی تجربه ورزش را نداشته باشد همه ما در طل زندگی لااقل در یک رشته ورزشی هرچند به صورت غیر حرفه ایی وآماتوری حضور داشته ایم و بنده نیز خود را مستثنی از این امر نمی دانم. توسعه ورزش و توجه به آن نشاط و شادابی میاورد واز لحاظ جسمی و روانی باعث سلامتی روح و روان میشود .همانگونه که قبلا هم گفته ام متاسفانه شهرستان سرعین با وجود امکانات و بستر های مناسب مادی و اقتصادی از کمبود و حتی نبود امکانات ورزشی رنج میبرد.
متاسفانه مسئولین شهرستان تا به این لحظه به غیر از یک سالن کوچک فوتسال عملا هیچ کاری در زمینه ورزش شهرستان انجام نداده اند و جوانان و نوجوانان شهر برای استفاده از این امکانات کم علاوه بر پرداخت هزینه باید با ترافیک ورزشی تنها سالن ورزشی شهرستان هم دست و پنجه نرم کنند.
همه این کاستیها و وجود استعدادهای جوان و نوجان شهر بنده را بر آن داشت تا قدمی هرچند کوچک در راه پیشرفت ورزش شهرستان برداشته باشم که نتیجه آن تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی پاسارگاد سرعین بود.
هدف از تشکیل این باشگاه علاوه بر مواردی که به عرض رسید اینها هستند رشد و ترقی فوتبال شهرستان ٬ اهمیت به تیم های پایه در باشگاه برای کمک به فوتبال شهرستان و استان ٬ سرگرمی و اوقات فراغت برای جوانان با استعداد شهرستان ٬ ایجاد بستری مناسب برای پیشرفت حرفه ای ورزشکاران ٬ شرکت در مسابقات استای و مسابقات کشوری واستعدادیابی، تشویق و ترغیب بازیکنان با استعداد به تیم های معتبر.
این باشگاه به عنوان اولین باشگاه فرهنگی ورزشی سرعین در رشته فوتبال و در رده های سنی پایه ٬ جوانان و بزرگسالان مشغول به فعالیت میبشد که در آینده نزدیک رشته فوتسال نیز به فعالیت های باشگاه افزوده خواهد شد کما اینکه در برنامه هایمان سایر رشته های ورزشی را نیز در دستور کار داریم.
این باشگاه توانست پس ازتلاشهای فراوان و رایزنیهای مختلف امتیاز یکی از تیم های لیگ برتری استان اردبیل را خریداری نماید که در اینجا جا دارد از زحمات خالصانه آقای مسعود کریمی رئیس هیت فوتبال سرعین کمال تشکر و قدردانی را بنمایم در کادر مدیریتی باشگاه علاوه بر بنده که در راس آن قرار دارم سعی شده ست که از وجود افراد و چهره های تحصیلکرده و ورزش دوست استفاده شده و باشگاه به صورت سیستماتیک اداره شود.بااینکه باشگاه به صورت خصوصی اداره میشود و همه هزینه های آن را بنده متقبل میشوم .کادر فنی و سرمربی تیم از استقلال و اختیارات کامل فنی برخوردر هستند.
با توجه به جذب بازیکنان خوب و استفاده ازکادر فنی قوی از جمله آقای محمد زاده به عنوان سرمربی تیم و آقای علایی دستیار ایشان این نوید را به همشهریان عزیز میدهم که تیم بزرگسالان پاسارگاد سرعین در فصل 88و89 حضوری مقتدرانه در لیگ برتر استان از خود نمایش دهد و در حقیقت ما تیم را برای قهرمانی میبندیم و تیم ما شخصیت را نیز دارد.
و با توجه به برنامه ریزیهای انجام شده امید است با قهرمانی در لیگ برتر استان بتوانیم به عنوان نماینده فوتبال شهرستان سرعین به لیگ دسته سه کشوری راه یابیم و این مهم با کمک دوستان و علاقمندان به ورزش و فوتبال شهرمان دور از انتظار نخواهد ود.
اینجانب به عنوان رئیس باشگاه فرهنگی ورزشی اسارگاد سرعین اعتقاد کامل دارم شهرمان جوانان و نوجوانان با استعداد فراوانی دارد که این باشگاه سکوی پرتاب آنها به اوج افتخارات ورزشی خواهد بود . هرچند که مسئاله فصلی بودن کسب و کار در سرعین باعث شده که عملا ورزش سرعین در فصل کاری فراموش شود ولی تمام بازیکنان و اعضاء فنی که انتخاب شده اند بصورت منظم و کامل در تمرینات و برنامه های باشگا�� حضور فعالی دارند که یکی از دلایل آن الزام اعضاء به نظم و نضب��ط سرلوحه قوانین باشگاه میباشد.
در حال حاضر تیم ما هر هفته سه جلسه تمرینی را در ورزشگاه بیست هزار نفری علی دی و ر روزهای یکشنبه٬ سه شنبه و چهار شنبه برگزار میکند که تقریبا در هر جلسه تمرینی ما حدود سی و پنج نفر حضور می یابند که به امید خدا بزودی تمرینات بدنسازی و وزنه نیز با کمک تنها باشگاه بدنسازی شهر انجام خواهد گرفت همه این مواردی که عرض کردم نشان از شخصیت قهرمانی و پتانسیل بالای باشگاه ما بعنوان تنها باشگاه فرهنگی و ورزشی شهر دارد در ضمن وبسایت رسمی باشگاه هم با آدرس www.sareinfc.com تمام اخبار و اطلاعات بشگاه را در دسترس علاقمندان قرار داده است.

 


انعکاس اخبار و تمرینات باشگاه پاسارگاد سرعین در روزنامه ارک(بالای صفحه)

روزنامه ارک که با گستره پخش در استانهای آذربایجان شرقی٬ آذربایجان غربی و استان زنجان منتشر میشود روز چهار شنبه مورخه هفدهم تیر ماه هشتاد و هشت درصفحه ورزشی شماره 1894 خود با عنوان ”پاسارگاد سرعین با اقتدار در لیگ برتر فوتبال اردبیل به میدان می آید“ ضمن اشاره به اولین جلسه تمرینی و آماده سازی تیم نوشت سرعین فوتبالیستهای با استعداد و پرتوان دارد که اگر اندکی مورد توجه قرار گیرند قابلیتهای خود را در استان اردبیل به نمایش خواهند گذاشت.


دومین جلسه آماده سازی با حضور سی و سه بازیکن و سرمربی(بالای صفحه)

دومین جلسه تمرینی و آماده سازی تیم‚ روز چهار شنبه هفدهم تیرماه با حضور سی و سه بازیکن وسرمربی تیم در استادیوم علی دائی برگزار شد در این تمرین که تعدادی از نوجوانان علاقمند نیز حضور داشتند ابتدا بازیکنان بعد از گرم کردن و انجام حرکات کششی به دستور آقای محمدزاده به سه گروه تقسیم شده و در سه قسمت زمین به انجام برنامه های تاکتیکی با توپ مشغول شدند و بعد از حدود یکساعت درشکل دو تیم به مسابقه با هم پرداختند. تمرینات حدود ساعت پنج و نیم با سرد کردن بدن بازیکنان به اتمام رسید وتعدادی از بازیکنان که عملکرد خوبی در تمرینات نداشتند بدستور سرمربی از لیست نفرات خط خورده و از جلسه بعدی نمی توانند در تمرینات تیم شرکت کنند در تمرین امروز هم همانند اولین جلسه تمرین.مدیر باشگاه و کمک مربی تیم در طول تمرینات از کنار زمین عملکرد بازیکنان و کادر فنی را نظارت میکردند.


استارت تمرینات آماده سازی با حضور بیست بازیکن(بالای صفحه)

روز یکشنبه چهاردهم تیر ماه و همزمان با ولادت حضرت علی (ع )اولین جلسه تمرینات آماده سازی تیم با حضور بیست بازیکن راس ساعت15:30 در ورزشگاه علی دایی استارت خورد د این جله که رئیس باشاه و اعضاء هیت مدیره و کادر فنی حضور داشتند پس از معرفی رئیس باشگاه ابتدا آقای محمد زاده مربی سابق تیم مقاومت بسیج و آقای کریمی از اعضاء هیت مدیره باشگاه دقایقی برای بازیکنان سخنرانی نموده و مواضع خود و باشگاه را برای بازیکنان تشریح کردند . سپس آقای محمد زاده به علت کار شخصی با کسب اجازه از مدیریت محل تمرین را ترک نمودند .در این تمرین ابتدا بازیکنان به سه گروه تقسیم شده و پس از گرم کردن با توپ بازیکنان در دو گروه ده نفره به فوتبال دستگرمی نیم گل پرداختند و در آخر پس از سرد کردن بدن بازیکنان ٬تمرینات در ساعت17:30 به پایان رسید در این تمرین تعدادی از بازیکنان به علت عدم اطلاع از زمان تمرین و همچنین مسافرت غایب بودند.جلسه تمرین روز سه شنبه به علت برگزاری مسابقات جام سرداران تعطیل و جلسه بعدی روز چهارشنبه این هفته راس ساعت15:30 در ورزشگاه علی دائی برگذار خواهد شد لازم بذکر است که هه بازیکنان و کادر فنی بایدپانزده دقیقه قبل از شروع تمرین در محل حضور داشته باشند . سرویس باشگاه راس ساعت14:10 دقیقه از فلکه ساری سو سرعین حرکت کرده و ساعت 15 پس از 5 دقیقه توقف در میدان علی سرباز اردبیل بسمت استادیوم علی دایی حرکت خواهد کرد .همه بازیکنان میتوانند جهت استفاده از سرویس سر ساعت مقرر در محل های تعیین شده حضور داشته باشند .


تا اطلاع ثانوی آقای محمد زاده به عنوان سرمربی تیم انتخاب شد(بالای صفحه)

پس از نشست های اعضاء هیت مدیره ٬ آقای احمد محمد زاده مربی سابق مقاومت از سوی آقای محمد مینائی (رئیس باشگاه) تا اطلاع ثانوی به عنوان سرمربی باشگاه انتخاب شد و آقای خانعلی علایی که قبلن به عنوان سرمربی انخاب شده بود جهت کسب تجربه و دانش بیشتر در کنار آقای محمد زاده به عنوان مربی مشغول به فعالیت خواهد شد.در صورت توافق ورضایت طرفین آقای محمد زاده به طور رسمی به سمت سرمربیگری تیم انتخاب خواهد شد. آقای محمد زاده دارای مدرک مربیگری درجه B بوده و تجربه مبیگری در دسته یک و لیگ برتر استان را دارد.

صحبتهای اولیه برای خرید امتیازیکی از تیم های لیگ برتری استان (بالای صفحه)

1با تلاشهای انجام گرفته توسط مالک و مدیر عامل باشگاه و پس ا ز رایزنی های متعدد با کارشناسان و مسئولین مربوطه و و طبق توافقات بعمل آمده با یکی از تیم های لیگ برتری استان امتیاز تیم مربوطه خریداری شده و در فصل آتی رقابتها تیم فوتبال پاسارگاد سرعین در لیگ برتر استان حضور خواهد یافت نام تیم و مبلغ خرید و سایر اطلاعات بزودی از طریق همین سایت به اطلاع خواهد رسید


توافقات اولیه با چند بازیکن بومی و غیر بومی (بالای صفحه)

برای حضور مقتدرانه باشگاه در لیگ برتر استان و نا بر نیاز باشگاه و بنا بر اعلام یت خرد ا طرف کادر فنی و سرمربی این تیم تعدادی از فوتبالیستهای بومی و اردبیلی با حضور در باشگاه با مدیر عامل قرار بستند اسامی کامل بازیکنان به زودی اعلام خواهد شد


عقد قرار داد با سر مربی جدید تیم (بالای صفحه)

پس ازرایزنی های متعدد و ارزیابی مربیان مختلف بومی و غیر بومی آقای خانعلی علایی از مربیان با سابقه و با دانش شهر با ضور در باشگاه جهت هدایت تیم در فصول آتی قرار داد سه ساله امضاء نمودند این قرار داد هر ساله ر صورت توافق تمدید خواهد شد لازم بذکر است که بسیاری از بازیکنان خوب و مشهور شهر از شاگردان این مربی میباشند


اولین جلسه مدیر عامل باشگاه با سر مربی (بالای صفحه)

اولین جلسه مدیر عامل باشگاه با سر مربی جدید برگذار شد و طرین در مورد وضعیت فعلی باشگاه و نیازمندیهای آن در فصل آینده به بحث و گفتگو پرداختند و مقرر شد که سر مربی در اسرع وقت نسبت به معرفی دستیاران خود اقدام نماید


قطع حمایت های مالی مالک باشگاه از تیم استقلال سرعین (بالای صفحه)

مالک و مدیر عام باشگاه پاسارگاد که به عنوان اسپانسر و حامی مالی مدتی کوتاهی با تیم استقلال سرعین همکاری داشت به علت نبود مدیریت کارامد و بی نظمی ها و عدم نتجیه گیری این تیم کلیه حمایتهای خود با این تیم را یصورت یکجانبه طع نمود مشروح مصاحبه با مدیر عامل در اسرع وقت منتشر خواهد شد


توافق با مربی بدنساز فصل آتی (بالای صفحه)

جناب آقای اکبر حبیب زاده از مربیان خوب و با دانش و فعال بدنسازی شهر به عنوان مربی بدنساز تیم با باشگاه قرار داد یکساله امضاء نمودند و مقرر شد که از اول شهریور ماه کار بدنسازی بازیکنان به صورت حرفه ایی آغاز شود


ستارت مدیریت باشگه جهت خرید زمین برای احداث زمین چمن (بالای صفحه)

استارت اولیه مدیر عامل و مالک باشگاه جهت خرید زمین مناسب برای احداث زمین چمن و استادیوم اختصاصی باشگاه زده شد که شانس خرید یک قطعه زمین هشت هزار متری در پنج کیلومتری سرعین بیشتر از سایر گزینه ها میباشد این قطعه زمین دارای موقعیت بسیار مناسبی از نظر موقعیت وجاده دسترسی میباشد


امید های فراوان برای حضور مقتدرانه تیم فوتبال بزرگسالان در لیگ استان فصل(88و89)  (بالای صفحه)

با توجه به بازیکنان جذب شده و عقد قرار داد با کادر فنی مجرب و پر تلاش وتنظیم تقویم منظم آماده سازی و بدنسازی و تمرینات دقیق به گفته اکثر کارشناسان و آگاهان ورزشی باشگاه پاسارگاد سرعین یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ دسته سه کشور در فصل88و89 خواهد بود


انتاب طرح جدید لباس بازیکنان و کادر فنی  (بالای صفحه)

تیم فوتبال بزگسالان باشگاه پاسارگد در فصل آتی رقابتها طبق معمول با لباسهای آبی به عنوان لباس اصلی و لباسهای سفید با نوارهای آبی به عنوان لباس دوم در مسابقات حضور خواه یافت که مارک شرکت تولیدی البسه باشگاه تکنیک انتخاب شده و جهت رفاه حال بازیکنان السه خریداری شده از بهترین نوع پارچه انتخاب شد


عقد قرار داد رسمی با سه بازیکن اردبیلی (بالای صفحه)

سه بازیکن اردبیلی به نامهای کمال الطافی .عادل گل آور و عسگر نوری نژاد که از بازیکنان مطرح شهر اردبیل بشمار میایند با حضور در دفتر مدیر عامل قرا رداد دو ساله امضاء نمودند


ثبت لوگو باشگاه در تربیت بدنی با تصویب کلیه اعضاء هیت مدیره  (بالای صفحه)

لوگو باشگاه پس از طراح و تصویب کلیه اعضاء هیت مدیره در تربت بدنی و اداره ثبت اسناد و املاک استان به صورت رسمی به ثبت رسید


تبت نام جهت انجام تست فنی از کلیه علاقه مندان به عضویت در تیم فوتبال پاسارگاد  (بالای صفحه)

کلیه علاقمندان فوتبالیست شهرستان و استان که آمادگی حضور در مسابقات و عضویت در تیم فوتبال بزرگسالان باشگاه را د��رند جهت ثبت نام و انجام تست فنی میتوانند به شماره تلفن 09148217420 ا�� ام اس ارسال نمایند تا مسئولین مربوطه در اسرع وقت با آنان تماس برقرار نمایند .همچنین میتوانند با ایمیل info@sareinfc.comو یا با ماجعه به صفحه ارسال نظرات درخواست خود را اعلام نمایند.


اعلام آمادگی داوطلبانه تعدادی از بازیکنان یکی از باشگاهای شهر جهت عقد قرار داد با باشگاه  (بالای صفحه)

اعلام آمادگی داوطلبانه تعدادی از بازیکنان یکی از باشگاهای شهر جهت عقد قرار داد با باشگاه به رغم داشتن قرا داد رسمی با تیم ... که تا کنون این امر از طرف مدیر عامل باشگاه مورد قبول قرار نگرفته و حتی قرارداد داخلی نیز امضاء نشده است و یکی از شروط عد قرا داد با بازیکنان مذکور ارایه رضایتنامه رسمی از باشگاه مربطه اعلام شده است.مدیر عامل باشگاه در پاسخ سئوال ما مبنی بر اینکه آیا از طرف باشگاه با این بازیکان تماس گرفته شده است یا نه .گفت تا به حال از طرف من یا سایر اعضاء با هیچ بازیکن دارای قراداد رسمی تماس گرفته و نخواهد شدچرا که این خلاف مقررات و اخلاق انسانی است و اگر تعدادی از بازیکنان به بنده و یا مربیان تیم مراجعه و اعلام آمادگی برای عضویت مینمایند تمایل شخصی.علاقه و آینده نگری آنان را میرساند .


مدارک مورد نیاز تیم های فوتبال امید و بزرگسالان لگ برتر استان اردبیل(88 89)  (بالای صفحه)

لیگ برتربزرگسالان: 1
-اصل وکپی( شناسنامه -بیمه ورزشی-وضعیت سربازی)
2-قراردادبازیکن وباشگاه درچهاربرگ بدون قلم خوردگی
3-تعهدنامه بازیکن وباشگاه با امضا واثرانگشت بازیکن ومهرباشگاه
4-عکس رنگی جدید 3*4(چهارقطعه)
5-ارائه مجوزرسمی ازباشگاه مربوطه
6-زونکن بزرگ به رنگ سیاه ،یک عدد
7-اصل وکپی مدرک مربیگری برای کلیه مربیان
8-تعدادبازیکنان هرتیم 25 نفربزرگسال ،5نفرجوانان(درصورتی که دراین رده تیمداری کند)(حداقل تحویل مدارک برای شروع مسابقات 18 نفر میباشد.)(شماره بازیکنان ثابت خواهدبود)
9-مبلغ قرارداد بین بازیکن وباشگاه بایددرقراردادذکرگرددوازبابت هرقرارداد مبلغ ده هزارتومان به حساب هیئت فوتبال استان واریزگردد.
10-واریزهزینه حق شرکت درمسابقات به مبلغ شش میلیون یال به شماره حساب جاری جام 18/789659 بانک ملت بنام هیئت فوتبال استان ادبیل
11-کلیه مراحل ثبت وامضا قرارددهاهمزمان باحضوربازیکن ومدیرباشگاه رای تیمهای اردبیل درکمیته نظارت بروضعیت بازیکنا درهیئت فوتبال استان وبرای تیم های شهرستان های دیگردرهیئت شهرستان مربوطه باحضورنماینده این کمیته صورت خواهد گرفت.
رده سنی امید:
1-اصل وکپی( شناسنامه -بیمه ورزشی-وضعیت سربازی)
2-قراردادبازیکن وباشگاه درچهاربرگ بدون قلم خوردگی
3-تعهدنامه بازیکن وباشگاه ا امضا واثرانگشت بازیکن ومهرباشگاه
4-عکس رنگی جدید 3*4(چهارقطعه)
5-ارائه مجوزرسمی ازباشگاه مربوطه
6-زونکن بزرگ به رنگ سبز ،یک عدد
7-اصل وکپی مدرک مربیگری برای کلیه مربیان
8-تعدادبازیکنان هرتیم22نفر متولدین11/10/68 به بالا و 5 نفرمتولدین 11/10/1367 و10 نفراززیرمجموعه.( حداقل تحویل مدارک برای شروع مسابقات 18 نفر میباشد.)(شماره بازیکنان ثابت خواهدبود)
9-مبلغ قرارداد بین بازیکن وباشگاه بایددرقراردادذکرگرددوازبابت هرقرارداد مبلغ ده هزارتومان به حساب هیئت فوتبال استان واریزگردد.
10-واریزهزینه حق شرکت درمسابقات به مبلغ دو میلیون ریال به شماره حساب جاری جام 18/789659 بانک ملت بنام هیئت فوتبال استان ادبیل
11-کلیه مراحل ثبت وامضا قرارددهاهمزمان باحضوربازیکن ومدیرباشگاه برای تیمهای اردبیل درکمیته نظارت بروضعیت بازیکنان درهیئت فوتبال استان وبرای تیم های شهرستان های دیگردرهیئت شهرستان مربوطه باحضورنماینده این کمیته صورت خواهد گرفت.


ازسوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران رده های سنی مختلف مسابقات فوتسال برای سال 1388 اعلام گردید.  (بالای صفحه)

ازسوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران رده های سنی مختلف مسابقات فوتسال برای سال 1388 ه شرح ذیل اعلام میگردد .
1-زیر12سال متولدین 11/10/1376 به بعد
2-زیر15 سال متولدین 11/10/1373 به بعد
3-جوانان تولدین 11/10/1369 به بعد


پاسخ به تخیلات برادر بزرگ 23 ساله! ایی که هنوز اوت انداختن بلد نیست!.  (بالای صفحه)

تنها دغدغه من بعد از تاسیس باشگاه این بوده و هست، که در شهری زندگی میکنم که افزون بر مشکلاتی که در راه خطیر در پیش رو ، داشته و خواهم داشت باید شاهد بی مهری ها و حسادت ها و تخریب هایی از سوی برخی به اصطلاح دوستان و ورزش دوست نماها ! نیز اشم.که نمونه خز آن داستان سرایی و خیال پردازیهای یکی از دوستان در وبلاگ به اصطلاح ورزشی شهر میباشد هر چند که بنده فضای پاک و مقدس ورزشی باشگاه پاسارگاد را مبرا از پاسخ به اینگونه اراجیف میدانم ولی به اصرار دوستان و با توجه به شعر زیبای زیر پاسخ یاوه گویی ها را میدهم امید است که حک شود در ذهن های سنگی، و پایانی باشد بر تخریبها و کینه توزیها .انشااله

در کشا قوس حوادث حکما را مثلی است                         در جهان هر عملی موجب عکس العملی است

برادر بزرگ23 ساله! امروز آمده ام ت بگویم همه حرفهای نا گفته ام و مه بغض های نشکفته ام را، ولی نه مثل تو از پشت دیوارهای سیاه ، آمده ام تا فریاد بزنم اوج بلند وجودم را تا شاید صدای مهلک وجودم باز کند کوشهای بسته ات را ، تا بشنوی حقیقت وجودم را و پی ببری به حقیقت استدلالها . معنا و مفهوم دیگری را احساس کنی از زندگی، و پی ببری به جایگاه پوچ و بی معنی و تکراریت که شاید اگر من داد نزنم هیچ زمانی نفهمی معنایت را، پس چشمهایت را باز کن و مثل کبک سرت را در برف فرو مبر تا پیرامونت را بهتر بفهمی که اگر همه را آب برد تو یکی را خواب نبرد . البته که دیدن و شنیدن حقیقت تلخ است و زهر ما.
برادر بزرگ23 ساله ام! .برای ماندگاری در ذهن باید حرفی برای گفتن داشت . تخیلاتی بساز که خریدار داشته باشد حرفهایی بو که شنونده داشته باشد به ذهن تاریخی 23 ساله! ات مراجعه کن .برو مطاله کن روانشناسی را که آدم گرسنه کتاب فروشی را به اشتباه کباب فروشی میخواند برو دوباره بخوان سایت باشگاه را و اگر در جملاتش ، واژه هایش و یاحتی نقشش خودت را توهین شده نیافتی استغفار کن . برادر بزرگم میخواهم مشق شب امروزت را من برایت بگویم پس بنویس مثلِِِِ (هر گردی گردو نیست ) را و نخوان هر اس را استقلال! پس به قول خودتان دروغ ممنوع . برادر بزرگم حنمن این شعر را شنیده ای که

میخانه اگر ساقی صاحب نظری داشت.                   می خواری و مستی ره ورسم دگری داشت.

پس در خیال خودت را صاحب نظر ندان که اگر بودی راه و رسمش را میدانستی چشمهای تنگت را باز کن وببین حقیقت وجود ما را و دیگر وقت ما را ب پاسخ دادن نسوزان چشمهایت را به حقیقت باز کن و برای خود تکرار کن راه رفتن را و شناسنامه ات را دوباره بخوان شاید 23 ساله! نبودی و اگر نبودی که نیستی پس خاموش بمان که قدما گفته اند در خانه اگر کس هست یک حرف بس است . استاد دکتر علی شریعتی میفرمایند :
عده اي مثل قرص جوشانند؛ در ليوان آب كه بياندازيشان طوري غليان كرده و كف مي كنند كه سر مي روند اما كافي است كمي صبر كني بعد مي بيني كه از نصف ليوان هم كمترند
پس کمی صبر کن تا از غلیان کردن بیفتی و بعد تهی بودنت را لم کنی و اگر دوباره وجود داشتی رسم گفتن بیاموز .پس برای برادر کوچکت مشکل آفرینی و کینه توزی نکن هرچند که مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی میکند و انسانهای کوچک را متلاشی، پس بمان و نظاره کن بزرگ شدن برادر کوچکت را، اگر متلاشی نشدی سجده شکر به پا دار .بیا من هم برایت داستان بگویم هر چند داستان من در تخیلات بچه گان ات نمی گنجد .پس گوش کن داستان مرا وسعی کن معنایش را پیدا کنی .اگر چه در حدود و ظرفیت خودت.

نادر شاه لشگرش را سان می دید ، دید یک توپچی آتش نمی کند . گفت : پدر سوخته چرا آتش نمی کنی ؟ توپچی گفت به صد و یک دلیل ... شاه فرمود یکی اش را بگو ببینم ؟ ... گفت : باروت نداریم ! ... شاه گفت : باقی اش را دیگر نمی خواهد بگویی . پس برادر 23 ساله !من تنها دلیل ذوب و هیچ شدنت را پیدا کن و دیگر سخن یاوه مگو و از خواب بیدار شو تخیلات خود را از واقعیات تمیزبدار و. مشخص کن و رفتاری غیر منطقی و غیر عادی از خود نشان مده حرافی بیش از اندازه نکن هیجاناتت را نابجا بروز نده ،باورهای کاذب و غیر واقعی را از خود دور کن، خود بزرگ بینی نکن اختلال تفکر خود را با نوشته های آشفته و غیر واقعی نشان نده، از شاخه ای به شاخه ای دیگر نپر ، با نوشته های بی معنایت سعی نکن کسی را تخریب کنی و بدون دلیل به دیگران سوء ظن نداشته باش . برادر 23 ساله! ام قبل از اینکه اوت شوی سعی کن اوت کردن یاد گیری هر چند میدانم همه این حرفهایم آب در هاون کوبیدن است .لی باز میگویم تابه یاد داشته باشی حرفهایم را که وانگهی اگرمعجزه ای رخ داد و از خواب غفلت بیدار شدی تنها نمانده باشی، پیله غرورت را بکن و واقعیت های خود را عیان کن و هیچ از حرف من ناراحت نشو چرا که آینه چون عیب تو بنمود راست خود شکن آینه شکستن خطاست . دیگر اجازه نخواهم داد محیط فرهنگی باشگاهم جولانگاه هیچ کسانی باشد مثل شما. پس برادر بزرگ 23! ساله ام برای خودت جولانگاهی در لیاقت پیدا کن و در شب مهربانیهایم وطئه چینی نکن .دیگر بیش از این وقت عزیزم را صرف پاسخ گویی به حرف های نامفهوم و بی معنایتان نمیکنم و مطمئن باشید که هیچ ریشه ای ندارید که بخواهیم با وصل شدن به آن خودمان را بزرگ کنیم پس درخواست های عاجزانه ات را در خلوت خود و با خدای خود در میان بگذار و طلب کن که چشم بصیرت پیدا کنی . مطمئن باش ما بزرگ تر از آن هستیم که به حبابهای کثیف روی دریا دست بیاندازیم چرا که بهشت را به بها دهند نه به بهانه پس با این فرموده زیبا ی حضرت علی (ع) سخن خود را پایان میدهم
همنشینِ بی‏خرد مباش که او کار خود را برای تو آراید و دوست دارد تو را چون خود نماید

امضاء  :
مدیر عامل باشگاه

آخ جــ��ون! فوتبال ایران به جام جهانی نرفت  (بلی صفحه)

دلمان خنک شد. شاید اینکه فوتبال به جام‌جهانی نرفت، بهانه‌ای شود برای آقایان تا به یاد آورند چه بر سر ورزش ایران آمده. آقایانی که بعد از افتضاح در المپیک پکن به روی خود نیاورند و انگار که آب از آب تکان نخورده، از مردم خواستند نیمه پر لیوان را ببینند، اما مگر لیوان نیمه پری هم داشت؟ آنهایی که سینه سپر می‌کردند که شلوغ‌ترین کاروان تاریخ ایران را به المپیک فرستادیم وقتی با سینه‌های خالی از مدال‌ ورزشکارانمان روبه‌رو شدند هم خم به ابرو نیاوردند. نمودارهایی که نشان می‌داد در این دوره بیشتر از هر دوره‌ای شرکت کننده به المپیک صار کرده‌ایم بعد از حذف و باخت پی‌درپی ایرانی‌ها کاربرد چندانی نداشت. اینها هم باعث نشد آقایان از خواب خرگوشی بیدار شوند دل بسته بودند به فوتبال. کمیته بررسی علل و عوامل شکست تشکیل دادند و در آن همه تقصیرها را به گردن کشتی انداختند. غافل از اینکه ورزش اول ایران به خاک و خون کشیده شده حتی جرات نکردند رییس فدراسیونی که به قول خودشان عامل تار و مار شدن ورزش ایان در المپیک بود را برکنار کنند. آقایان در این یک سال یک بار از خودشان نپرسیدند غیر از کشتی‌گیران بقیه چرا باختند. احسان حدادی که نفر سوم رنکینگ جهانی بود چرا حتی به فینال نرسید و بیست و یکم د. وزنه‌بردارانمان چرا در غیاب رضازاده نتوانستند از آبروی ایران دفاع کنند؟ شناگرمان چرا تن به آب نزد و بوکسورمان چرا کیس بوکس حریفان شد؟ در این مدت چه کاری برای پیشرفت ورزش انجام شد؟ کاری که در المپیک بعدی عبور دوچرخه‌سواران از خط پایان را جشن نگیریم و به جودوکارها بابت باخت آبرمندانه به حریفان ژاپنی تبریک نگوییم. آقایان تمام ورزش را رها کردند به این خیال که فوتبال به جام‌جهانی می‌رسد و سرپوشی بر تمام این ضعف‌ها گذارده می‌شود .آنقدر این قضیه برایشان مهم بود که در فاصله چند ساعت مانده به انتخاب قطبی به عنوان سرمربی تیم ملی به این بحث تخصصی ورود کردند و علی دایی را به جای او منصوب کردند. البته این انتصاب هم برایشان فایده‌ای نداشت و پس از باخت خانگی به عربستان مجبور شدند عذر او را بخواهند. بالاخره پس از مایلی‌کهن با صدور بیانیه‌های عجیب و غریب دوباره نام قطبی از قوطی بیرون آمد، اما دیگر دیر شده بود. او هم نتوانست باشیرین کاری هایش این بیمار نیمه جان را به حیات برگرداند. شاید این پایان راه مدیریت بیگانگان با ورزش در ورزش ایران باشد. دیگر نزد مردم کوچه و بازار عذرخواهی تاج و کفاشیان و قطبی محلی از اعراب ندارد و طرفداران غیر حرفه‌ای فوتبال هم تقریبا فهمیده‌اند راه برون‌رفت نه فقط فوتبال که ورزش مملکت از این شرایط بحرانی چیست. از رفتار مدیران غیرورزشی چند سال اخیر می‌توان حدس زد که نباید منتظر استعفای مووا� ورزش باشیم. به هر حال باید پذیرفت که نرسیدن ایران به جام‌جهانی بیشتر مایه خوشحالی است تا ناراحتی شاید فرجی شود و وضع ورزش مملکت تا دیر نشده بهر شود!


جذب بازیکنان شایسته وتوفیق اجبری !  (بالای صفحه)

با توجه به اهداف عالیه باشگاه جهت رشد و اعتلای فوتبال شهرستان .و همچنین اطلاع رسانیهای قبلی باشگاه مبنی بر جذب و استفاده از بازیکنان با استعداد و شایسته در باشگاه . ساعت 17 روز جمعه 29 خرداد ماه 12 بازیکن متقاضی شرکت در تمرینات تیم با حضور در محل تعیین شده به انجام تست های فنی اولیه پرداختند مسئولیت انجام تست از بازیکنان مذکور به عهده مشاور فنی باشگاه بود که در نهایت چهار نفر از بازیکنان مذکور توانستد مراحل تست را با موفقیت سپری نمایند اسامی بازیکنان که مورد تایید قرار گرفتند به این شرح اعلام میگردد 1رسول اکرامی 2 . رضا فرهومند 2 .اکبر ابراهیمی 4. اکبر مخملی همچنین مدیر عامل باشگاه با حضور در محل ضمن بازدید از مراحل انجام تست. با بازیکنان پذیرفته شده و مشاور فنی به بحث و گفتگو در مورد مسائل باشگاه پرداخت مدیر عامل باشگاه ضمن تبریک به چهار بازیکن مورد تایید ابراز امید واری کرد که با تلاش و کوشش همه اعضای باشگاه در فصل آتی بتوانیم نماینده شایسته ای برای فوتبال شهرمان بوده و از آبروی فوتبالی شهرمان دفاع کنیم مدیر عامل باشگاه در این گفتگو ضمن اشاره تلویحی به یکی از تیمهای ورزشی! شهرستان گفت متاسفانه مشاهده می شود که عده ایی از دوستان بجای انتقاد پذیری و استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده در مقام انتقام حاظر شده و پاسخ دلسوزیها را با گستاخی و توهین میدهند که متاسفانه دود این ندانم کریها وخود خواهی ها در وهله اول به چشم خدشان میرود و نتیجه این میشود که پس از مدتها عدم نتیجه گیری با یک پیروزی بر یکی از ضعیف ترین تیمهای لیگ دسته یکی چنان از خود بیخود میشوند که انگار قهرمان جهان شده اند و نویسنده وبلاگشا که تا دیوز اوت انداختن بلد نبوده و از یک متری چهار چوب دروازه را نمیدید با این پیروزی استاد زبان انگلیسی شده و در کهکشان راه شیری دنبال شهری بنام سرعین میگردد و از اهالی شهرش سراغ ما را میگیرد غافل از اینکه نمیداند منظور از نوشته نخستین باشگاه فرهنگی ورزشی شهر سرعین همان فرهنگی وزشی بودنش بوده و خواهد بود طبق اساسنامه ثبتی.
پس برادر23 ساله! تو در رویای اولین تیم فوتبال سرعین درکهکشانها سیر کن .


آیا تمرینات قدرتی موجب حجیم شدن عضلات بازیکنان فوتبال می شود؟  (بالای صفحه)

قبل از طرح برنامه قدرتی ، تعیین اهداف بسیار ضروری می باشد. ممكن است هدف از اجرای تمرین ، افزایش سرعت ، افزایش توده خالص عضلانی ، یا افزایش قدرت مطلق عضلانی باشد. حجیم شدن واژه ای است كه با افزایش بیش از حد توده علانی ، وزن بد كاهش نعاف پذیری همراه می باشد. برای افزایش توده خالص عضلانی به منظور پایداری بیشتر و همچنین افزایش اندازه ظاهر به جهت دفاع فیزیكی بیشتر دلایل خوبی وجود دارد و این برنامه بخشی از برنامه توسعه توان فوتبالیست می باشد. هنگامی كه این برنامه به درستی طرح ریزی شود تمرینات قدرتی به عوض مانع برای پیشرفت فوتبالیست به توسعه همه جانبه وی كمك می كند. برنامه طراحی شده صحیح هیچ گونه افزایش و اضافه وزن را به همراه نخواهد داشت. اگر چه اافه وزن خالص بدن تنها موجب افزایش عملكرد فوتبالیست خواهدشد. سرانجام بایستی به خاطر داشت تمرینات قدرتی تنها یك بخش از برنامه بدنسازی می باشد و نتایج منفی تنها در صورت طراحی نا مناسب و غلط برنامه تمرینی حاصل می گردد

اکبر حبیب زاده مربی بدنساز باشگاه


خرید امتیاز تیم لیگ برتری بسیج اردبیل تسط مالک باشگاه  (بالای صفحه)

سر انجام پس از طی مراحل مختلف و جلسات متعدد کارشناسی و توافقات بعمل آمده و با حضور مسئولین دو باشگاه بسیج اردبیل و پاسارگاد سرعین و نهایی شدن توافقات.
تیم لیگ برتری بسیج اردبیل توسط مالک باشگاه پاسارگاد سرعین خریداری شده و در هیت فوتبال اردبیل به ثبت رسید . طبق هماهنگیهای بعمل آمده قرار شد که آقای احمد محمد زاده مربی تیم فوتبال بسیج اردبیل که دارای مدرک مربیگری درجه Bمیباشد تا تثبیت تیم پاسارگاد در کنارسایر مربیان باشگاه به فعالیت خود ادامه داده و همچنین مسئولیت هدایت تیم در جام حذفی را به عهده بگیرد .


آغاز تمرینات آماده سازی از چهاردهم تیر ماه در استادیوم علی دائی  (بالای صفحه)

تمرینات تیم فوتبال بزگسالان باشگاه از روز یکشنبه چهادهم تیر ماه با حضور مربیان و مسئولان باشگاه  در ورزشگاه بیست هزار نفری علی دائی آغاز میشود و طبق برنامه های زمانبندی شده این تیم هر هفته سه جلسه تمرین ر روزهای یکشنبه سه شنبه و چهار شنبه راس ساعت 3:5 بعد از ظهر برگذار خواهد کرد که فعن به علت برگذاری مسابقات چهار جانبه سرداران اردبیل که با حضور تیم های مس کرمان - ملوان بندر انزلی -  پاس همدان و منتخب اردبیل در روزهای 17 و 18 تیر ماه برگذار میشود. نوبت سه شنبه تمرینات تیم تعطیل می باشد حضور تمامی اعضای کادر فنی و بازیکنان در تمرینات الزامی بوده و همه بازیکان باید روز یکشنبه چهاردهم تیر ماه راس سعت 3 بعد از ظهر خود را به مربیان تیم معرفی نمایتد.


تصویب اساسنامه باشگاه در مجمع عمومی باشگاه  (بالای صفحه)

اساسنامه باشگاه، شامل مقدمه ودوازده فص مورد تایید اکثریت اعضاء باشگاه که مجمع عمومی باشگاه می باشد قرار گرفته و به تصویب نهایی رسید در اساسنامه باشگاه به مواردی همچون اهداف باشگاه٬برنامه ها٬ارکان٬ وظایف و اختیارات هیت مدیره٬ وظایف بازرس ٬برگزاری جلسات ٬ وظایف هیت مدیره٬ کمیته باشگاه از جمله کمیته انظباطی ٬ کمیته فنی٬ کمیته تیم های پایه٬ کمیته آموزش ٬ کمیته استعداد یابی٬ کمیته داوران و کمیه سایر رشته های ورزشی ٬ مسئول حقوقی و قضایی باشکاه٬ روابط عمومی٬ امور مالی و سایر اعضاء اشاره شده است. منبعد عقد هر گونه قراداد جدید با بازیکن و کادر فنی و سایر اعضاء منوط به مطالعه وقبول کلیه فصل ها وبندهای اساسنامه از سوی اعضاء بوده و کلیه قراردادهای ثبت شده داخلی نیز تجدید خواهد شد.


کلیه قراردادها ی باشگاه با عکس پرسنلی متحدالشکل بسته خواهد شد  (بالای صفحه)

برای ایجاد نظم و انضباط در کلیه مراحل اداری و صدور کارت شناسایی پرسنلی ٬عقد قرا داد با مقررات جدید٬ صدور کارت بازی ٬ و تشکیل پرونده اعضاء٬ همگی اعضاء موظف هستند جهت تهیه عکس پرسنلی با لباس متحد الشکل ضمن مراجعه به باشگاه و دریافت معرفی به عکاسی تصویران فیلم سرعین، آقای سودمند واقع در خیابان ولیعصر روبروی اداره پست مراجعه نمایند کلیه هماهنگیها با عکاسی مذکور انجام گرفته و هزینه های آن از قبل پرداخت شده است.